Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wygląda nowa toaleta na placu Litewskim. Jak się wam podoba?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 12:51 Powrót do artykułu
to lepiej postawić kontener
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić newsa ze sracza, to jest to, zaścianek, gazeta z pipidówy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąłem udział w waszej ankiecie, zagłosowałem za, podoba mi się, jak cały Lublin, bez ładu i składu, jak wasza gazeta, poziom i tematyka na poziomie tego kloca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak niby ma wyglądać wejście do sracza??? Pewnie w formie dworku szlacheckiego, czy może pałacu w Kozłowce? Kolumny doryckie przy wejściu wam się zamarzyły, czy może okna weneckie żeby zaglądać do kabin??? Co za debile! Co za miasto obesrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jedyny i zarazem najbardziej okazały budynek na Placu Litewskim! Czy wejście gratis, żeby nie robić konkurencji nielicznym już drzewom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję nadać mu nazwę Żuklop...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier....nijcie jeszcze neon WC będzie zaje....hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonda wymyślona przez kiepskiego dziennikarza..... Toaleta jak na zdjęciu widać jest zupełnie nie skończona !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej byłoby postawić, jak na dzikim zachodzie, klop na bilon, który sam się myje i gitara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSUJE JAK KIJ DO DUPY DO TEJ ARCHITEKTURY, NA PLACU LITEWSKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym grajdole juz naprawdę nie ma nikogo, kto ma trochę wyczucia i pomyślunku? no za co się nie wezmą to wszystko zniszczą i zbrzydzą? 4 metry wysoki kibel? Czy to nie powinno byc miejsce dyskretne? A to co było, nie mozna było odnowić , poprawić ? TYle kasy i taki wstyd !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może poczekajmy, aż budowlańcy skończą obiekt i dopiero ocenimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci , którym jest wszystko jedno nie powinni sie wypowiadać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jedno wychodzi, tyle że kontener byłby tańszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poczekać na wykończenie, a potem oceniać. Przydałoby się czytanie ze zrozumieniem - toaleta będzie w podziemiu, a winda i jej umaszynowienie wymaga pewnie tej wysokości 4 m. Poczekajmy, aż pnącza się rozrosną wtedy "pudło" wtopi się w krajobraz, to wymaga trochę wyobraźni, a z tym u komentujących jest słabiutko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tynk na pewno go pomniejszy i zmieni bryłę. Tak jest, czekajmy na wykończenie A moze nawet będzie marmur? Wtedy to już budynek zniknie pod ziemią. Maszyny można schować w mniejszym klocku na dachu, nie trzeba wszystkiego wynosic na 4 metry... A co do żatu, że "Ja bym proponował toaletę publiczną w kształcie rolki papieru toaletowego" Może nie na Litewskim, ale w nowoczesnej przestrzeni to byłby świetny pomysł - okrągły budyneczek z częścią imitującą rozwijający się papier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie mi wydarzenie na miarę "miasta wojewódzkiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nabierze swojego wyglądu to będzie w porządku. Korzystanie z tego szaletu będzie darmowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibelek bedzie za darmo tylko dla normalych ludzi ale to hejterom nie powinno szkodzić bo oni srraja tylko w klawiaturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś za to PO-winien beknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...