Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem, że w Polsce na porodówkach nie ma problemów ze znieczuleniem, czy cesarką? Moja żona ani myśli rodzić w dzikim kraju jakim jest Polska. Na Bawarii wręcz nalegają na znieczulenie. Byłem w szpitalu u nich, to wiem jak trudno zrezygnować z pompy znieczulającej. Prowadzą jakieś statystyki odnośnie bólu? Pierwsze pytanie na dzień dobry, czy odczuwałem ból i w jaki stopniu. Nie trzeba lecieć do Afryki, by poznać rodzenie w Trzecim Świecie jakim jest położnictwo w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kształcą się za pieniądze polskich podatników. Niech odpracują koszt studiów lecząc Polaków. Potem mogą realizować fanaberie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech trochę powalczy o progress w Polsce, a nie u murzynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rodzę w prywatnym szpitalu w Warszawie. To co jest w publicznych szpitalach to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w naszych szpitalach to jak? Chcesz znieczulenie, to najpierw "przecież panią tak jeszcze nie boli". A później "no nieststy już za późno żeby podać znieczulenie". Szczęśliwi Ci których stać na prywatną klinikę. Raz miałam przyjemność tam rodzić i gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by tu nie napisać krytycznego to zaraz będzie to mowa nienawiści albo rasizm. A czy w tym murzyńskim kraju nie ma wodza ? Króla ? Prezydenta ? Czy te zakonnice nie mają dresu do Watykanu żeby poprosić o wsparcie ? Czy w tym dzikim Afrykańskim kraju nie ma ropy , złota czy innych bogactw naturalnych ? Jaką mamy gwarancję że te małe przyszłe imigranty nas nie okaleczą maczetą lub nie explodują w centrum miasta jak już się lepiej poczują i podrosną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część Polaków to jednak są okropni ludzie co widać po tych komentarzach! Brawo dziewczyny trzymajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W krajach afrykanskich większy sens niż remont porodówki ma rozdawanie prezerwatyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 łóżek cały czas zajetych!?? To trzeba podawac im tabletki anty... albo gumki bo się walą jak króliki a poźniej to lezie na Europe i dalej chce sexu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkryła Amerykę! Coś takiego..... Cała Afryka tak wygląda dziewczyno. Za twoje podróże kto płaci? Że lubisz się chwalić? zy redakcja szuka tematu? Znam Afrykę i wiem jakie ma problemy... Rozumię że chodzi o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...