Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taksówkarze z Lublina kontra kierowcy z aplikacji. Jest odpowiedź Bolt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2019 r. o 20:13 Powrót do artykułu
Zmienili nazwę i reklamują się w radiu zarobkami 6tys tygodniowo... Bardzo wiarygodną firmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi to konflikt sprzed lat pomiędzy taksiarzami a poletatowcami.... Znów bronią swojego koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, bo jadąc taksówką wiem na kogo trafię, kierowcy są uprzejmi, jeżdżą bezpiecznie i w dodatku jest tanio. Niech zaczną czymś przyciągać klientów zamiast wykaszać konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas jeszcze nie jest tego tak dużo ale jak wynika z kontroli w Warszawie ci zweryfikowanie kierowcy bardzo często nie mają nawet prawo jazdy Często zdarza się że przy kontroli porzucają samochód i uciekają pieszo więc takie bajki o ocenach i bezpieczeństwie bym nie wierzył chodzi tylko o wyzysk kierowcy i pasażera Wystarczy wejść na stronę fanpage tam nie ma żadnej pochlebnych opinii ciągle reklamacja na które zresztą nikt nie odpowiadał bo i po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Złotówy to nie oszukują.... jakby nie naciągali klientów o czym się sam przekonałem to byłoby inaczej, wiem że nie wszyscy to oszuści ale podziekujcie swoim kolegom po fachu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ludzie zatęsknię za taksówkami korporacyjnymi która czeka w szczycie 15 minut na pasażera wiezie go za 8 zł Bolt na razie stosuje ceny dumpingowe potem jak wam cena w szczycie wyliczy to pozostaje tylko z buta ewentualnie hulajnogi mają rozrzucić po mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak na poważnie , czy tak kazał ci kerstel pisać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy obecnym stanie prawnym faktycznie jest nierówne traktowanie podmiotów. Jeden musi mieć badania, niekaralność i płacić za licencję, kupowac kasy fiskalne, taksometry itp a drugi nie musi mieć nic i może wozić ludzi. Tak nie powinno być, albo równe zasady dla wszystkich i niech sobie będą Ubery i Bolty albo dla nikogo. Taksówkarze też święci nie są, wystarczy wsiąść do dziada Taxi pod dworcem to podobije impulsów jak należy a z drugiej strony mamy gówniarzy za kółkiem z zerowym doświadczeniem w Bolcie. Tyle w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złotówy to najgorsze ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację ukarajcie ludzi którzy na chleb próbują zarobić. Nich kradną jak nie mają za co żyć ale komu kraść najlepiej sałaciarzom. Bo to są lichwiarze to już się zapewne dorobili niezłej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym jak jeden z jegomościów naliczył mi 50 zl za przejazd spod zamku na willową, nigdy nie wsiądę do złodziei! Będę korzystał z każdej innej alternatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie ceny taxi są bardzo atrakcyjne. Korporacji jest dość dużo, konkurencja powoduje, że korzystanie z taksówek nie jest rujnujące. Jako student relatywnie często zdarzało mi się korzystać z taksówek i w większości byłem zadowolony ze stosunku cena/jakość. Teraz mieszkając w Kielcach ma taxi nie mogę sobie pozwolić bo ceny są u nas gigantyczne w porównaniu z Lublinem. Jedyną rzeczą, którą polecałbym rozważyć korporacjom taksówkarskim to wprowadzenie aplikacji, która po zdefiniowaniu trasy podaje cenę. I tylko taką kwotę mógłby kierowca od pasażera pobrać. Wyeliminowałoby to całkowicie jakieś ewentualne jednostkowe oszukiwanie na trasie, wybieranie dłuższej drogi itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się pan Arek który raz w życiu jechał taksówką i nie wie że cennik jest na szybie nadorabiali sie na nim taksówkarza a teraz Bolt się na zarabia zamierza zainstalować aplikację bo w 2025 wybiera się na Sylwestra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę razy jechałem z tymi bolcami ale ostatnio Kierowca jakiś niekumaty Nie rozumiem po polsku mówię mu żeby tendy nie jechał bo korek droga zamknięta a on mi pokazuje na mapę że tak musi jechać tak to ja mam w *** pół godziny dłużej i dwa razy drożej niż taksówką nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się pan Arek który raz w życiu jechał taksówką i nie wie że cennik jest na szybie nadorabiali sie na nim taksówkarza a teraz Bolt się na zarabia zamierza zainstalować aplikację bo w 2025 wybiera się na Sylwestra
 Jeździłem i jeżdżę(tylko teraz już nie z takimi złodziejami jak wy) taksówkami często więc o cenniku nie będziemy rozmawiali bo wiadomo jak okradanie ludzi. Dla porównania w sobotę w nocy nad ranem jechałem z nad Zalewu na Willową i zapłaciłem 34 zł. I masz coś do powiedzenia oszołomie? Okradacie ludzi, dlatego będę wspierał takie Alternatywy jak bolt i taxify. Komuna się skonczyla cwaniaczki i pójdziecie z torbami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ludzie zatęsknię za taksówkami korporacyjnymi która czeka w szczycie 15 minut na pasażera wiezie go za 8 zł Bolt  na razie stosuje ceny dumpingowe potem jak wam cena w szczycie wyliczy to pozostaje tylko z buta ewentualnie hulajnogi mają rozrzucić po mieście
 Wstawaj Janusz, żeś*ałeś się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A paragonik dalej co 2-3 kurs ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wydania zakazu działalności gospodarczej na terenie Polski dla Ubera i Bolta żądają lubelscy taksówkarze."*** Nie wiem dlaczego przypomniał mi się związek frazeologiczny: "Pies ogrodnika" . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Arku z zalewu na Willowa taksówką Byś zapłacił taniej Stąd wniosek że w *** byłeś gówno widziałeś zmyślasz po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sałaciarze martwia sie o kieszeń klienta - no padne ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...