Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taksówkarze z Lublina kontra kierowcy z aplikacji. Jest odpowiedź Bolt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2019 r. o 20:13 Powrót do artykułu
Sałaty postępu nie zatrzymacie, zawsze możecie sie przebranżowić i pójść do lidla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się pan Arek który raz w życiu jechał taksówką i nie wie że cennik jest na szybie nadorabiali sie na nim taksówkarza a teraz Bolt się na zarabia zamierza zainstalować aplikację bo w 2025 wybiera się na Sylwestra
Jeździłem i jeżdżę(tylko teraz już nie z takimi złodziejami jak wy) taksówkami często więc o cenniku nie będziemy rozmawiali bo wiadomo jak okradanie ludzi. Dla porównania w sobotę w nocy nad ranem jechałem z nad Zalewu na Willową i zapłaciłem 34 zł. I masz coś do powiedzenia oszołomie? Okradacie ludzi, dlatego będę wspierał takie Alternatywy jak bolt i taxify. Komuna się skonczyla cwaniaczki i pójdziecie z torbami.
 Jechałeś prawie 15km, w nocy- 2 taryfa i się dziwisz ze zapłaciłes 34zl, przecież to tyle własnie wychodzi, a może nawet i drożej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się pan Arek który raz w życiu jechał taksówką i nie wie że cennik jest na szybie nadorabiali sie na nim taksówkarza a teraz Bolt się na zarabia zamierza zainstalować aplikację bo w 2025 wybiera się na Sylwestra
Jeździłem i jeżdżę(tylko teraz już nie z takimi złodziejami jak wy) taksówkami często więc o cenniku nie będziemy rozmawiali bo wiadomo jak okradanie ludzi. Dla porównania w sobotę w nocy nad ranem jechałem z nad Zalewu na Willową i zapłaciłem 34 zł. I masz coś do powiedzenia oszołomie? Okradacie ludzi, dlatego będę wspierał takie Alternatywy jak bolt i taxify. Komuna się skonczyla cwaniaczki i pójdziecie z torbami.
Jechałeś prawie 15km, w nocy- 2 taryfa i się dziwisz ze zapłaciłes 34zl, przecież to tyle własnie wychodzi, a może nawet i drożej
 Jechałem taxify. Ze złotówkami zamknęło by się blisko 100 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pan Arek właśnie przyznał że w taxi Five płaci drożej niż w taksówce prawdziwy Janusz 100 zł to taksówka do Nałęczowa kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Arku z zalewu  na Willowa taksówką Byś zapłacił taniej Stąd wniosek że w *** byłeś gówno widziałeś zmyślasz po prostu
 Taniej?....heheh weź mnie nie osłabiaj oszuscie. W której korporacji pracujesz krętaczu? W życiu nie wsiąde do taksiarza! I przekonuje do tego każdego swojego znajomego. Jesteście bezczelni, nie przestrzegacie przepisów, wydaje się wam że sami je tworzycie a tak naprawdę gówno wiecie, a na dodatek okradacie ludzi. Wejdzie bolt będziecie na kolanach prosili klientów, to będzie kara za cwaniakowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pan Arek właśnie przyznał że w taxi Five płaci drożej niż w taksówce prawdziwy Janusz 100 zł to taksówka do Nałęczowa kosztuje
 Zaraz się dowiemy że taksówkarze za darmo wożą, jeszcze do tego dopłacają i do Wawy z Lublina za 20 zł pojedziesz. Śmiać mi się chce jak złotówy się płaszczą w tych komentarzach:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ludzie zatęsknię za taksówkami korporacyjnymi która czeka w szczycie 15 minut na pasażera wiezie go za 8 zł Bolt  na razie stosuje ceny dumpingowe potem jak wam cena w szczycie wyliczy to pozostaje tylko z buta ewentualnie hulajnogi mają rozrzucić po mieście
 Czy to jest jedno zdanie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem taksówkarzem, ale pozwoliłem sobie na hipotetyczne wyliczenie, bo irytuje mnie momentami stanowisko niektórych komentatorów, którzy widzą w kierowcach prowadzących legalną działalność transportową takich krwiopijców. Moje dywagacje oparłem o założenie, że stawka korporacyjna (najczęściej) to 2 zł/km, utarg 250 zł dziennie, który wiąże się z koniecznością przejechania minimum 125 km płatnych. Załóżmy, że praktycznie nie ma dojazdów (a są), taksówkarz musi dziennie przejechać min. 150 km. Jeżdżąc 26 dni w miesiącu pokona 3900 km. Zakładając że auto spala ok 8,5 l paliwa / 100 km, potrzebuje miesięcznie ok. 331,5 l paliwa, jego koszt przy cenie za litr, to ok. 1558,05., tj. ok. 1600 zł. Składka ZUS to ok. 1300 zł. Już robi się 2900 zł. Pasażer chce jeździć nowym, pachnącym autem. No to trzeba wziąć w leasing auto. Bez szaleństwa, choć najmilej widziana byłaby klasa średnia z segmentu premium, to jednak przyjmijmy do założenia kompaktowe kombi segmentu C. Dowolny producent, koszt ok. 75 tys. zł. Wpłacając ok 20 tys. zł. na start i rozkładając leasing na 5 lat, rata leasingowa będzie wychodzić ok. 1 tys. zł. No to robi się w sumie już 3900zł. Do tego składka w korporacji. Jakieś 500 zł. Czyli już 4400 zł. Ubezpieczenie nowego kompaktu ze zwyżkami za wpis taxi to minimum 1000 OC + 2000 zł AC za rok, razem 3000 zł / rok. Czyli 250 zł. miesięcznie. No to już robi się 4650 zł. Do tego serwis. Nowe auto się nie psuje, ale trzeba w nim wymieniać oleje, filtry, klocki itp. Załóżmy, że to tylko 1000 zł. rocznie, czyli lekko ponad 80 zł. miesięcznie. Razem to już 4730 zł. / miesiąc kosztów. Do tego jakieś koszty podatkowe, raz na dwa lata legalizacje taksometru, raz na 5 lat badania lekarskie i psychologiczne, inne drobne koszty jak oklejanie auta, miesięczna opłata i prowizje za terminal do kart płatniczych itp. Dla bezpieczeństwa i uczciwości należałoby te koszty zamknąć w 5000 zl. / miesiąc. Jeżdżąc 26 dni w miesiącu z utargiem 250 zł., utargować można 6500. Wniosek. Albo trzeba jeździć więcej, targować więcej, ale wtedy rosną też koszty paliwa i dodatkowe. Np targując 8000 zł (ponad 307 zł. dziennie przy 26 dniach pracy - a to raczej nie jest w lubelskich realiach łatwe) raczej więcej niż 2500 zł. miesięcznie w kieszeni nie zostaje (to tak strasznie dużo???). Można też obniżać koszty i nie leasingować nowego samochodu, zostaje wtedy dodatkowo 1000 zł. (ale trzeba pamiętać, że stary się psuje). To teraz poroszę o wyliczenie, ile można zarobić, jakie kokosy, jeżdżąc na takiej aplikacji, wożąc pasażerów po 1 zł. za km, jak niektórzy by chcieli. Proszę pamiętać, że koszt paliwa to nie wszystko, proszę pamiętać że auto trzeba opłacić (nie zakładamy, że to przedstawiciel handlowy dorabia na firmowym, darmowym aucie z firmowym, darmowym paliwem), proszę pamiętać o składce ZUS (nie zakładamy, że kierowca jest studentem, albo ma przepisany hektar od tatusia, który funduje mu składkę KRUS). Poproszę o merytoryczne wyliczenie, bez obrażania i wulgaryzmów. Z góry dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego taksówki jeżdżą buspasami ??? Przeważnie oprócz szofera wożą 1 osobę. Nie taka była idea buspasów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda Taksówką to prestiż a jeśli kogoś nie stać na taki prestiż to kupuje bilet mpk i czeka na przystanku. Osobiście to bym się wstydził zamawiać ubera bo to tylko podkreśla na jaki gowniany prestiż mnie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmierzch ery taksówki. Kiedyś znikały dorożki i ryksze. No śmiech. pO PROSTU KONIEC TEJ DZIAŁALNOŚCI TAK JAK NIE MA JUŻ SZEFCÓW I KALETNIKÓW. Kiedyś byłem szefcem. Ja tam się cieszę, że wreszcie można zyć jak człowiek. Są autobusy. W wielu miastach darmowe,a sałaciarz tylko drze ile się da. Ostatnio jechałem 1 km ze jednego szpitala do druiego i wziął 7,40 zł i jeszcze mi tłumaczył że to jakiś krócik był. A na szybie miał że 1,8 zł. To powinnem zapłać góra 2 , może 3 zł. I tak bym mu dał zdziercy 5 zł bez wydawania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz w Kielcach taka aplikacje aplikacje dostępna na android i ios. Taxi 800 400 400 podajesz skąd jedziesz i gdzie i masz gwarantowana cenę za przejazd. Możesz też zamówić taxi aplikacja. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się pan Arek który raz w życiu jechał taksówką i nie wie że cennik jest na szybie nadorabiali sie na nim taksówkarza a teraz Bolt się na zarabia zamierza zainstalować aplikację bo w 2025 wybiera się na Sylwestra
Jeździłem i jeżdżę(tylko teraz już nie z takimi złodziejami jak wy) taksówkami często więc o cenniku nie będziemy rozmawiali bo wiadomo jak okradanie ludzi. Dla porównania w sobotę w nocy nad ranem jechałem z nad Zalewu na Willową i zapłaciłem 34 zł. I masz coś do powiedzenia oszołomie? Okradacie ludzi, dlatego będę wspierał takie Alternatywy jak bolt i taxify. Komuna się skonczyla cwaniaczki i pójdziecie z torbami.
Jechałeś prawie 15km, w nocy- 2 taryfa i się dziwisz ze zapłaciłes 34zl, przecież to tyle własnie wychodzi, a może nawet i drożej
Jechałem taxify. Ze złotówkami zamknęło by się blisko 100 zł
 Ja jechałem w pażdzierniku ub roku w sobotnią noc z hotelu pod kasztanami na Czechów-Braci wieniawskich zwykłą taksówką i zapłaciłem 35zl, na wilową by kosztowało pewnie tyle samo -maks 40zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem taksówkarzem, ale pozwoliłem sobie na hipotetyczne wyliczenie, bo irytuje mnie momentami stanowisko niektórych komentatorów, którzy widzą w kierowcach prowadzących legalną działalność transportową takich krwiopijców. Moje dywagacje oparłem o założenie, że stawka korporacyjna (najczęściej) to 2 zł/km, utarg 250 zł dziennie, który wiąże się z koniecznością przejechania minimum 125 km płatnych. Załóżmy, że praktycznie nie ma dojazdów (a są), taksówkarz musi dziennie przejechać min. 150 km. Jeżdżąc 26 dni w miesiącu pokona 3900 km. Zakładając że auto spala ok 8,5 l paliwa / 100 km, potrzebuje miesięcznie ok. 331,5 l paliwa, jego koszt przy cenie za litr, to ok. 1558,05., tj. ok. 1600 zł. Składka ZUS to ok. 1300 zł. Już robi się 2900 zł. Pasażer chce jeździć nowym, pachnącym autem. No to trzeba wziąć w leasing auto. Bez szaleństwa, choć najmilej widziana byłaby klasa średnia z segmentu premium, to jednak przyjmijmy do założenia kompaktowe kombi segmentu C. Dowolny producent, koszt ok. 75 tys. zł. Wpłacając ok 20 tys. zł. na start i rozkładając leasing na 5 lat, rata leasingowa będzie wychodzić ok. 1 tys. zł. No to robi się w sumie już 3900zł. Do tego składka w korporacji. Jakieś 500 zł. Czyli już 4400 zł. Ubezpieczenie nowego kompaktu ze zwyżkami za wpis taxi to minimum 1000 OC + 2000 zł AC za rok, razem 3000 zł / rok. Czyli 250 zł. miesięcznie. No to już robi się 4650 zł. Do tego serwis. Nowe auto się nie psuje, ale trzeba w nim wymieniać oleje, filtry, klocki itp. Załóżmy, że to tylko 1000 zł. rocznie, czyli lekko ponad 80 zł. miesięcznie. Razem to już 4730 zł. / miesiąc kosztów. Do tego jakieś koszty podatkowe, raz na dwa lata legalizacje taksometru, raz na 5 lat badania lekarskie i psychologiczne, inne drobne koszty jak oklejanie auta, miesięczna opłata i prowizje za terminal do kart płatniczych itp. Dla bezpieczeństwa i uczciwości należałoby te koszty zamknąć w 5000 zl. / miesiąc. Jeżdżąc 26 dni w miesiącu z utargiem 250 zł., utargować można 6500. Wniosek. Albo trzeba jeździć więcej, targować więcej, ale wtedy rosną też koszty paliwa i dodatkowe. Np targując 8000 zł (ponad 307 zł. dziennie przy 26 dniach pracy - a to raczej nie jest w lubelskich realiach łatwe) raczej więcej niż 2500 zł. miesięcznie w kieszeni nie zostaje (to tak strasznie dużo???). Można też obniżać koszty i nie leasingować nowego samochodu, zostaje wtedy dodatkowo 1000 zł. (ale trzeba pamiętać, że stary się psuje). To teraz poroszę o wyliczenie, ile można zarobić, jakie kokosy, jeżdżąc na takiej aplikacji, wożąc pasażerów po 1 zł. za km, jak niektórzy by chcieli. Proszę pamiętać, że koszt paliwa to nie wszystko, proszę pamiętać że auto trzeba opłacić (nie zakładamy, że to przedstawiciel handlowy dorabia na firmowym, darmowym aucie z firmowym, darmowym paliwem), proszę pamiętać o składce ZUS (nie zakładamy, że kierowca jest studentem, albo ma przepisany hektar od tatusia, który funduje mu składkę KRUS). Poproszę o merytoryczne wyliczenie, bez obrażania i wulgaryzmów. Z góry dziękuję!
 jak oni wobec tego  jeżdżą i wychodza na swoje ? dawno temu , pamiętam w pociągu do Warszawy podsłuchałem rozmowę takiego taksówkarza, po jakiejś tam podwyżce , zaklinał się, że ten interes  całkowicie się nie opłaca. jakoś taksówki jeżdżą nadal ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-tragiczna-smierc-studentki-zamowila-ubera-i-zostala-zamordowana/bmbnr1l.amp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ,że ta z turettem nie zaczeła tam krzyczeć,bo to walnieta baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolałbym jeździć rikszą jakiegoś hindusa, niż dać zarobić  złotówie...rzadko korzystam z taksówek, ale za każdym razem taryfiarz ma jakiś problem...a to mu się cel podróży nie podoba, a to musi wygłosić swoje januszowe expose na tematy polityczno-społeczno-gospodarcze (a zna się na wszystkim najlepiej!), a to znowu nie chce mu się podjechać dokładnie pod adres tylko se staje 50 m obok. Podsumowując: WALCIE SIĘ ZŁOTÓWY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JOKER'S STASH - THE BIGGEST DUMPS & CVV SHOP ON UNDERGROUND MARKET, EU/USA/CANADA/ASIA/WORLD STUFF, FRESH HIGH-VALID DAILY UPDATE ***s://carderbazar.net/Themes/Bazar/images/jstash.gif JSTASH-BAZAR.CM ***s://jstash-bazar.cm WHY US ? Millions of CC+CVV, DUMPS, SSN+DOB - usa/eu/asia/world_mix dumps & cvv stuff -- the largest selection on the market - fresh high-valid BIG updates every fucking day ! - automatic discount system Automatic SSN+DOB lookup service - big fresh base -- any age lookup - quick real-time search JSTASH-BAZAR.CM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja sprawa z kim będę jeździć! Co to jest, że każdy myśli za człowieka. Mam pawo wybierać, a wolny rynek sprawi, że najsłabsze ogniwa odpadną. I dlatego taksówkarze walczą, bo toną. Bolt jest tani, kierowcy zawsze byli dla mnie uprzejmi, samochody mają czyste. Jak ostatnio wsiadłam do taksówki, to kierowca udawał, że nie słyszy gdy prosiłam o zamknięcie okien z jednej strony. Chyba mu wiatr gwizdał w uszach. Kartą też nie mogłam zapłacić.  W Bolcie od razu mam sciągnięte z karty, widzę od razu ile zapłacę za kurs, mogę się zdecydować lub nie. Nikt mnie nie oszuka jadąc dłuższą trasą jak ostatnio moją ciocię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** się bura suko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...