Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tanie mieszkania w Lublinie. Prezydent składa deklarację

Utworzony przez TRAMWAJE_LUBELSKIE, 18 maja 2021 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Wyjdzie to samo co z Mieszkaniem Plus, zobaczycie. Szumne zapowiedzi, wielkie wizje i jeszcze większa klapa. PiS jest zbyt pazerny i zachłanny, żeby się dogadać z samorządami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak srome_K_, właśnie widać, jak możesz "olać" - przez przelogowanie się na jeden z ww. fej_K_owych loginów i trzepanie w łapki.
Tak? OK - zróbmy więc eksperyment. Przestaniesz klepać te swoje idiotyzmy, zarówno jako kronikidewelorozwoju , jak i Monisia, _DX_ i inne swoje konta. I ja też przestanę pisać cokolwiek na ten temat. Wchodzisz w to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak srome_K_, właśnie widać, jak możesz "olać" - przez przelogowanie się na jeden z ww. fej_K_owych loginów i trzepanie w łapki.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, a jak tam wifi, hihi, w Jakubowicach? Czy dewelo-kamerdyner zdołał już odebrać wiadomość, czy Loża P0piera ten P0mysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierko deweloratuszowa o 170 fejk-loginach, trzepiesz tylko w łapki, ale nic nie P0lewasz wazeliną w temacie - czyżbyś czekał na instrukcje z Jakubowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są w Lublinie fundacje, które Żuka rozliczą jeśli zdecyduje się sprzeniewierzyć miejskie nieruchomości.
Jak P0kazuje historia Łysogrodu, fundacje nie mają szans w konfrontacji z siłami dewelo-imperium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski psychiatryk podłączony do internetu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... do wyroku (NSA) jestem prezydentem" - to tyle tytułem "deklaracji" :)
 Łamaczowi ustawy anty-korupcyjnej doPiSuje humor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia.. srome_K_, masz mnie za jelonka? Nie układam się z dewelo-terrostystą, który praktycznie każdego dnia zakłada nowe fej_K_0we konto, jak np. robotus_pisulus i inne P0dobnie toP0rne. A może chciałeś P0leniuchować? Sory gregory, ale będziesz klepać i lać wazeliną w tempie, który ja tobie wyznaczę, dewel0_K_undelku.
No i tym sposobem dowiodłem dwóch kwestii naraz. Pierwsza - potwierdziłeś, że kronikidewelorozwoju i Monisia, to dwa nicki tego samego osobinka. Wszak propozucja poszła do użytkownika kronikidewelorozwoju. Druga - jednak nie możesz nie klepać tych swoich debilizmów, bo wtedy zostaniesz bez kasy, a twoi mocodawcy cię wyleją na zbity pysk - ty masz pluć, a nie milczeć. Jak by ine patrzeć - dziękuję :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jeśli by się nie udało, to będziemy rozmawiać o gruntach należących do pana prezydenta – zapowiada prezes KZN" - to Żuk już całkiem przejął to nieszczęsne miasto na własność?
_DebiliX_ - jak ty nic nie rozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monisia pracuje w takim pośpiechu i stresie, że już jej się konta mylą. Te same gotowe komentarze wkleja raz jako Monisia, innym razem jak kronikidewelorozwoju a jeszcze innym jak _DX_.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia.. srome_K_, masz mnie za jelonka? Nie układam się z dewelo-terrostystą, który praktycznie każdego dnia zakłada nowe fej_K_0we konto, jak np. robotus_pisulus i inne P0dobnie toP0rne. A może chciałeś P0leniuchować? Sory gregory, ale będziesz klepać i lać wazeliną w tempie, który ja tobie wyznaczę, dewel0_K_undelku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, które publiczne parki, skwery i inne wolne przestrzenie zostaną nam zabrane tym razem!
 Jak to które? Te, które wyznaczy konwent Lubleskiej Loży Deweloperskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Na rejestr.io  te  spółki deweloperskie wyglądają jak jedna duża pajęczyna, wszystkie są ze sobą powiązane kapitałowo i osobowo, te same nazwiska  , w jednej jest ktoś kto ma dojście do LPEC w innej MPWIK a w kolejnej do byłego przewodniczącego rady miasta. Wszystko to jedna wielka klika. Mają swoich ludzi wszędzie , mają swoją agencję propagandy,  nigdy nie dopuszczą  konurencji jakiś "tanich mieszkań "
Według srom_K_a dane z krs oraz udokumentowana wielokrotnie postawa klęcząca różnych organów wobec dewelo-sobiepaństwa ilustrujące zasięg ramion ośmiornicy to "teoria spiskowa". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ProP0nuję na P0czątek P0wołać Towarzystwo Budownictwa Vałkowego
  +2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ci mało fej_K_-loginów, srome_K_? Zamiast pajacować, trzepać w łapki i pluć jadem, mauP0, spróbuj wydusić z siebie jakąś konkretną opinię w/s tej P0tencjalnej koalicji d/s betonowania. Krytykować? Nie bardzo wypada, bo przecież dewelo-duce w tym uczestniczy. Nie krytykować? Nie bardzo, bo przecież konkurencja dla dewelocwaniaków i amatorów "pewnych" zysków z wynajmu. Wiemy wszycy tutaj, srome_K_, że nic z sibie nie wydusisz, doPÓki nie przyjdą instrukcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka mała P0dP0wiedź dla niewtajemniczonych: uwaga_na_trole_z_pis = _K_, -bez-owijania-, _lupa_________, _XD_, 1223445, 6yhn, Aaaartek, Agent_Tomek, akerski, Alekshalina, annamazurek99, anne, annonim, Bakuulaa, Barcka, Belzebu, Benny102, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, cabrio_obatela_Ryska, carlos, Chico, Coffe_Taste, Cotusie, Ddreporter, Dewiz, Doboszzz, DP90, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, dzini, Efflate, ege_szege, ekoreper, ELUSIA1232, Endrju_Golara, Ewa_Ewela1, Ferenc,  fordens, friko, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Hubertus, Irena_i, Jacenty44, Jacob_Loui, janekalek, janusz sulima, JarekW, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J, KusKus, latif, Lelek, lerek, LoganBig, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Maly_Glod, Mariolubelski, Marko19, mateo, Max…, Mcbolo, mefisto_lubelak, Melody, MichalPolak, miszczu, mlody123, mundrolek, na_haju, Natala, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Ogr99, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, Peruwiana, Pietrychowska, pigmej, ping_pong_peng, piotrekzlublina, Piter79, po_co_komu_login, popoprawiana, Qba, qwertyqaz, Qzaq, rejestracjaLU, Robek39, ron, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, Sad_90, saviano, sawka_p01, scooby, sighter, Sir_Fred, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, Turas, turkaj, Waco, wielkifanCysiaW, wncl32nfei66y, Wojtasss, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532 i jeszcze kilkadziesiąt innych fejk-loginów.
 Dopisz do tego Robotusa_Pisulusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Zatem miasto jako partner może wpływać na koszty inwestycji a przez to na wysokość czynszu – mówi prezydent Lublina, Krzysztof Żuk, który po spotkaniu z Druzińskim wstępnie jest na „tak”." I jeszcze gadki o ziemiach. Itd.  Bardzo to przypomina socjalizm:  " - Brygada młodzieżowa zobowiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo zakupionych parówkach, dla uczczenia rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa. Głos z sali – 31. rocznicy! – Tak jest! 31. okrągłej rocznicy! Sąsiad - O musztardzie było wspomnieć. - Mam musztardę."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka mała P0dP0wiedź dla niewtajemniczonych: uwaga_na_trole_z_pis = _K_, -bez-owijania-, _lupa_________, _XD_, 1223445, 6yhn, Aaaartek, Agent_Tomek, akerski, Alekshalina, annamazurek99, anne, annonim, Bakuulaa, Barcka, Belzebu, Benny102, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, cabrio_obatela_Ryska, carlos, Chico, Coffe_Taste, Cotusie, Ddreporter, Dewiz, Doboszzz, DP90, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, dzini, Efflate, ege_szege, ekoreper, ELUSIA1232, Endrju_Golara, Ewa_Ewela1, Ferenc,  fordens, friko, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Hubertus, Irena_i, Jacenty44, Jacob_Loui, janekalek, janusz sulima, JarekW, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J, KusKus, latif, Lelek, lerek, LoganBig, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Maly_Glod, Mariolubelski, Marko19, mateo, Max…, Mcbolo, mefisto_lubelak, Melody, MichalPolak, miszczu, mlody123, mundrolek, na_haju, Natala, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Ogr99, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, Peruwiana, Pietrychowska, pigmej, ping_pong_peng, piotrekzlublina, Piter79, po_co_komu_login, popoprawiana, Qba, qwertyqaz, Qzaq, rejestracjaLU, Robek39, ron, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, Sad_90, saviano, sawka_p01, scooby, sighter, Sir_Fred, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, Turas, turkaj, Waco, wielkifanCysiaW, wncl32nfei66y, Wojtasss, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532 i jeszcze kilkadziesiąt innych fejk-loginów.
Dopisz do tego Robotusa_Pisulusa.
 Komentarz strategiczny, do kontroli wydajności marszałkowskiej farmy trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia.. srome_K_, masz mnie za jelonka? Nie układam się z dewelo-terrostystą, który praktycznie każdego dnia zakłada nowe fej_K_0we konto, jak np. robotus_pisulus i inne P0dobnie toP0rne. A może chciałeś P0leniuchować? Sory gregory, ale będziesz klepać i lać wazeliną w tempie, który ja tobie wyznaczę, dewel0_K_undelku.
Nie mam cię za jelonka, mam cię za idiotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...