Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tanie mieszkania w Lublinie. Prezydent składa deklarację

Utworzony przez TRAMWAJE_LUBELSKIE, 18 maja 2021 r. o 13:15 Powrót do artykułu
"– Jeśli by się nie udało, to będziemy rozmawiać o gruntach należących do pana prezydenta – zapowiada prezes KZN" - to Żuk już całkiem przejął to nieszczęsne miasto na własność?
Puszy się jak Pan na folwarku, choć jest tylko marnym ekonomem.
 Ekonom to za duzo powiedziane. Jest tylko zwykłą marionetką w rękach deweloperów i oligarchów.
A kim ty jesteś, trollu? Co osiągnąłeś? Do czego doszedłeś? Tylko pluć potrafisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jeśli by się nie udało, to będziemy rozmawiać o gruntach należących do pana prezydenta – zapowiada prezes KZN" - to Żuk już całkiem przejął to nieszczęsne miasto na własność?
 Komentarz strategiczny, do kontroli wydajności marszałkowskiej farmy trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co z tego finalnie wyjdzie. Ale jakoś nie wierzę, że PiS będzie chciał współpracować z samorządami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co z tego finalnie wyjdzie. Ale jakoś nie wierzę, że PiS będzie chciał współpracować z samorządami.
Podejrzewam, że skończy się na powołaniu kilkunastu, albo kilkudziesięciu spółek, które PiS obsadzi swojakami, a jak coś nie wypali, to w mediach, w tym systemowo w publicznych, a w pozostałych za pomocą farm trolli, zrzucą odpowiedzialność na samorządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś jeszcze nie wie o co chodzi w tym całym przedsięwzięciu to ja podpowiem cytatem "Prezes Druziński mówił, że w Polsce powstało już sześć takich spółek. – Mam nadzieję, że kolejną zawiążemy w Lublinie – zaznaczył." Stado wygłodniach misiewiczów powiększa się coraz bardziej i brakuje już miejsc w spółkach skarbu państwa i agencjach rolnych, więc trzeba wygenerować kolejne dobrze płatne stołki.I oto cała tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... do wyroku (NSA) jestem prezydentem" - to tyle tytułem "deklaracji" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... do wyroku (NSA) jestem prezydentem" - to tyle tytułem "deklaracji" :)
Matołku, po tym wszystkim były kolejne wybory i lublinianie pokazali, że chcą Żuka za prezydenta, daruj więc sobie te mocno już zwietrzałe wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jeśli by się nie udało, to będziemy rozmawiać o gruntach należących do pana prezydenta – zapowiada prezes KZN" - to Żuk już całkiem przejął to nieszczęsne miasto na własność?
Puszy się jak Pan na folwarku, choć jest tylko marnym ekonomem.
  Ekonom to za duzo powiedziane. Jest tylko zwykłą marionetką w rękach deweloperów i oligarchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jeśli by się nie udało, to będziemy rozmawiać o gruntach należących do pana prezydenta – zapowiada prezes KZN" - to Żuk już całkiem przejął to nieszczęsne miasto na własność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jeśli by się nie udało, to będziemy rozmawiać o gruntach należących do pana prezydenta – zapowiada prezes KZN" - to Żuk już całkiem przejął to nieszczęsne miasto na własność?
 Komentarz strategiczny, do kontroli wydajności marszałkowskiej farmy trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...