Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Lubsacro 2018. Sakralny weekend w Targach Lublin [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2018 r. o 09:07 Powrót do artykułu
OTO USUNIETE PRZEZ KOSCIÓŁ PRZYKAZANIE Z BIBLII 20:4 - Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 20:5 - Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, bo Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który za nieprawość ojców karze synów do trzeciego i czwartego pokolenia, tych, którzy Mnie nienawidzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO już prawdziwy CUD: kiedyś zamienili Kościoły w targowiska, a teraz targi w kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skromnosc aż po oczach bije! Biznes a nie religia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Chinczycy na wszystkim zarobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiesz tego co napisałeś. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO USUNIETE PRZEZ KOSCIÓŁ PRZYKAZANIE Z BIBLII   20:4 - Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 20:5 - Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, bo Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który za nieprawość ojców karze synów do trzeciego i czwartego pokolenia, tych, którzy Mnie nienawidzą.
 Nie rozumiesz tego co napisałeś. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest stoisko zapewniające wkład łóżkowy cielesnych uciech i uniesień księdza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targi pod hasłem "Złote a skromne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"oto wielka tajemnica wiary : złoto i dolary"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...