Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taxify w Lublinie trafia na mur. Inspekcja drogowa ostrzega, będą wysokie kary?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 19:53 Powrót do artykułu
OJ OJ jaka to groźna jest nasza inspekcja, strach się bać. W wielu miastach Taxify funkcjonuje, podobnie jak Uber i te śmieszne inspekcje mogą im naskoczyć bynajmniej na rurę wydechową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Gruszka jest opętany przez Złego i jest mordercą narodu polskiego zapędy fundamentalno-faszystowskie. Kara Boska będzie sroga dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za nowy twór "inspekcja drogowa" tak napisane jest w tytule? Jaka gazeta tacy dziennikarze i ich artykuły!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsi są złodzieje spod dworca niezrzeszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) dla pasażerów korzystających z Taxify w Lublinie na początek zostały przewidziane rabaty nawet do 50 proc. na pierwsze przejazdy." - można jeszcze skorzystać z kodu na -20 zł na pierwszy przejazd, ale w zakładce "Promocje" w aplikacji trzeba wpisać kod: CREPT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie by jakiś pasożyt z ITD nazywał mnie "pasażerem" gdy jadę Taxify czy Uberem. Jestem "Panisko które jest wożone bo mnie stać i mam na to ochotę" i tak życzę sobie by mnie nazywano. Na wożenie takich jak ja jeszcze licencji nie wymyślono, więc bujajcie się krokodyle. Ciekaw jestem która osobówka się zatrzyma na żądanie krokodyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wydziale inspecji pewnie znajomi zlotuwy siedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie skorzystam z usług tej konkurencji taxify. Niech taksiarze lubelscy oczyszczą swoje środowisko z cwaniaków spod dworca PKP to może do nich wrócę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie, drzyjcie złotówy.  Wystarczy tego cwaniactwa i stawek z kosmosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ja widzę. PiS jest jeszcze bardziej anty wolnorynkowy niż PO. PiS nie jest konserwatywny bo pozwala na lewacki "tęczowy piątek". Jak to było. Przeproście i Sp...lajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak zadzwoni moja babcia zebym ja zawiozł do lekarza to co mam jej odmowic bo nie mam licencji ? zony do pracy zawiesc tez nie moge ? po znajomych na wesele tez pojechac mi nie wolno ? pytam czy to sa legalne przewozy czy nie ? mozna swoim autem legalnie rodzine wozic czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w inspekcji a szwagier taksówkarz???? Może warto sprawdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech dziennik wschodni napisze że własnie powstała platforma do kojarzenia sprzedawców narkotyków z klientami. Poniwaz normalnie jset to nielegalne to za pomoca aplikacji w kilku miastach można sobie zamówić legalnie działkę. Firma się rozwija i ma w *** prawo bo kojarzy dilerów z narkomanami za pomocą nowczesnej technologii na którą pozyskała środki z unii. My jako gazeta do tego zachęcamy pisząc o tym, bo własnie dostaliśmy meila od nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, urząd nie ma nic z tego to się odezwał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle zawodów zaniknęło: druciarze, nosiwody, dorożkarze itd. - może teraz kolej na taxiarzy. Tego się nie powstrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała Polska z Was się śmieje, u Was wszystko zakazane parada, Taxify co następne? a pisowskie tsunami dopiero nadciąga nad lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taxify daje też rabat -20 zł na pierwszy przejazd, po wpisaniu kodu: G57UC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdzę generalnie wszedzie samochodem lub kom. miejską. Raz musiałem wezwać taxi i... NIGDY WIĘCEJ. Cham w taksówce zachowywał się skandalicznie. Jakbym miał łapać stopa, to taksówką więcej nie jadę. I nich urzędasy spadają i sami jeżdżą z brudasami z taksówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabat 20 zl na przejazd Taxify, wpiszcie jako kod promocyjny 2M644
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, żyjemy w państwie w którm łatwiej się wzwać szarpać i tworzć konflikty zamiast rozwiązywac problemy i wskazywać co i jak robić aby normalnie funkcjonować Zainteresował mnie temat taxify i postanowiłem sam sprawdzić co zrobić aby dodatkowo zarobić bo na tych forach tylko głupoty są wypisywane  Do wykonywania przewozów potrzebna jest licencja która kosztuje, do otrzmania licencji potrzebny jest certyfikat kompetencji zawodowych który rówież kosztuje a do certfikatu trzeba mieć albo nieruchomość własną albo środki na koncie i wcale nie małe lub gwarancje bankowe. To wszystko kosztuje i jesli ktoś chce wykonywać przewozy to dajcie mu jasną informację spełnij warunki i możesz jeździć. Straszenie karami nie rozwiązuje problemu. W polskim prawie nie ma obowiązku posiadania kasy fiskalnej w każdej prowadzonej działalności część osób wystawia faktury elektronicznie. Podkreślić należy że osoby wykonujące przewozy osób mają również kilka niedogodności gdyż nie mogą używać napisó taxi oraz reklamować na pojeździe swoich usług. Nie skorzystają równeiż z bus pasa no i zawsze klient będzie się trochę obawiał czy przypadkiem coś mu się nie stanie. Wojna wymierzona przez taksówkarzy w kierowców przewozów osób takich jak uber czy taxify jest pokazaniem ich słabości, tym jak się boją. Każda dyskusja może być prowadzona w sposób kulturalny a inspecja rzeczywiście powinna edukować co zrobić żeby wykonyywać przewozy a nie straszyć karami. To klient niech wybierze z kim chce jechać a nie grono kierowców Taxi.  Taxi a przewóz osób mimo że dotyczą tego samego to osobne zagadnienia mające inne prawa i obowiązki aczkolwiek Taxi jest bardziej zaawansowanym tworem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...