Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV o górkach czechowskich: budowa jeszcze w tym roku

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 10 września 2020 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Chomik europejski jest wpisany na listę gatunków krytycznie zagrożonych wymarciem, więc po pierwsze- nie występuje powszechnie a po drugie za zabicie go, niszczenie jego nor czy siedlisk grożą przykre dla sprawcy konsekwencje. Trole tebefała wykazują się jak zwykle piramidalną głupotą i ignorancją; aż się zastanawiam nad przyszłością firmy która takich młotków bez pojęcia zatrudnia.
 Czego można spodziewać się od cwaniaków w garniakach od armaniego, ale o mentalności cinkciarza? Raczej nie subtelności przekazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga czytelnicy DW! To forum zostało przejęte przez ratuszową farmę dewelotrolli. Te trolle udają mieszkańców Lublina i próbują stworzyć wrażenie, że niby mieszkańcy są za przekszałceniem Górek. Jak jest na prawdę to wyszło w referendum. Każdy kto jest temu przeciwny jest zaraz nazywany pisowcem. Trolle też minusuja niewygodne komentarze, więc te z najwiekszą ilością minusów trzeba uznać za najbardziej wiarygodne.
 Ta hucpa nic już nie pomoże cwaniakom. Umoczyli, ale nadal nie mogą pogodzić się z porażką. Kolano dewelokamerdynera z ratusza dopychajace dewelo-studium okazało się koniec końców bezużyteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że nie spociłeś się za bardzo przy tym usuwaniu i ponownym dodawaniu komentarzy? Byłaby wielka szkoda, gdybyś nagle zaniemógł. No to co? Znowu kasujemy i dodajemy ponownie. Migusiem zabieraj się do roboty trollu. Nie ma że boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że nie spociłeś się za bardzo przy tym usuwaniu i ponownym dodawaniu komentarzy? Byłaby wielka szkoda, gdybyś nagle zaniemógł. No to co? Znowu kasujemy i dodajemy ponownie. Migusiem zabieraj się do roboty trollu. Nie ma że boli.
  O jego racji świadczy między innymi twój wpis, który narusza nie tylko netykietę, ale również przypisywanie innym własnych słabości. Sprawdź przy okazji, czy masz jeszcze w zapasie jakiś detergent, antyperspirant, lub detergent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że nie spociłeś się za bardzo przy tym usuwaniu i ponownym dodawaniu komentarzy? Byłaby wielka szkoda, gdybyś nagle zaniemógł. No to co? Znowu kasujemy i dodajemy ponownie. Migusiem zabieraj się do roboty trollu. Nie ma że boli.
  O jego racji świadczy między innymi twój wpis, który narusza nie tylko netykietę, ale również przypisywanie innym własnych słabości. Sprawdź przy okazji, czy masz jeszcze w zapasie jakiś detergent, antyperspirant, lub detergent.
 Sprawa mnie nie dotyczy ale co tam, się wtrącę. Panie drogi, jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to najlepiej zamilknąć. A nie robić z siebie idiotę i brać w obronę trolla który regularnie robi jeden wielki śmietnik w komentarzach, sprowadzając całą dyskusję do poziomu rynsztoka. Tyle ode mnie, do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że nie spociłeś się za bardzo przy tym usuwaniu i ponownym dodawaniu komentarzy? Byłaby wielka szkoda, gdybyś nagle zaniemógł. No to co? Znowu kasujemy i dodajemy ponownie. Migusiem zabieraj się do roboty trollu. Nie ma że boli.
 O jego racji świadczy między innymi twój wpis, który narusza nie tylko netykietę, ale również przypisywanie innym własnych słabości. Sprawdź przy okazji, czy masz jeszcze w zapasie jakiś detergent, antyperspirant, lub detergent.
Sprawa mnie nie dotyczy ale co tam, się wtrącę. Panie drogi, jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to najlepiej zamilknąć. A nie robić z siebie idiotę i brać w obronę trolla który regularnie robi jeden wielki śmietnik w komentarzach, sprowadzając całą dyskusję do poziomu rynsztoka. Tyle ode mnie, do widzenia.
Pomimo protekcjonalnego tonu uwaga jest nie tyle niekulturalna, ile nie do przyjęcia w 40 rocznicę masowego przeciwstawienia się przez Polaków kagańcowi nałożonemu przez totalitaryzm komunistyczny. Nie przyjmuję tych uwag nie tyle dlatego, że w obronie wolności słowa narażałem własną rodzinę, ile dlatego, że moi wstępni ginęli za wolność w ogóle. Z uwagami proszę udać się tam, gdzie poza pielęgnowaniem niechlubnych totalitarnych tradycji wydawane są pozwolenia na budowę w formie, na którą nie zdobywali się nawet komuniści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...