Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Muzyczny w Lublinie przenosi się do parku naukowego

Utworzony przez widz, 4 stycznia 2013 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Pan Kutarski powinien się zastanowić nad propozycjami gdzie wystawia sztukę mudical lub dramę... To zwykły karierowicz grajek ma gitarze nie mający pojęcia o prawdziwej sztuce. Jak ślizgający się na sławie taty kardiologa dyrektorek z rozdania może tak zniesławiać i poniżać teatr muzyczny. Może niedługo wystawi sztukę pod wiaduktem kolejowym a może na wysypisku w Rokitnie? Lublinie opamiętaj się! Sztuka w parku technologicznym to jak słuchanie opery przez zatyczki w hucie. Panie Krzysiu, dość harcerzykowania i dziecinady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten widz ma rację. Popieram i jestem tego samego zdania. Pan Kutarski niech zajmie się tym co potrafi, czyli niczym. Niech rozliczy się z zaległych wypłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Nie rozumiem. Teatr ma swoją siedzibę i to w dobrym miejscu. Cała ta część - tak widać - jest wykończona. To, że w innych częściach kompleksu trwać będą prace, to chyba nie przeszkadza? A teraz przenosiny na zad... . Chyba, że urzędowi marszałkowskiemu chodzi o przejęcie tej części gmachu w której jest teatr. Co do wcześniejszych wpisów. Dyrektor niewiele może - jest na utrzymaniu urzędu marszałkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Lechu, Jak dorośniesz to zrozumiesz. 30 lat wszyscy u steru symulowali zawsze ten sam zestaw ruchów pozorowanych. Teraz teatr w budowie naprawdę będzie budowany i ze względu na wymogi środków unijnych - będzie też naprawdę skończony. Wzięli się za to kompleksowo w całym budynku - a nie tylko w poszczególnych częściach. Wasze malkontenctwo sprowadza na was same porażki. Spróbujcie dostrzegać sukcesy, a wtedy sukcesy nie będą was omijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ex_lubliner napisał:
Drogi Lechu, Jak dorośniesz to zrozumiesz. 30 lat wszyscy u steru symulowali zawsze ten sam zestaw ruchów pozorowanych. Teraz teatr w budowie naprawdę będzie budowany i ze względu na wymogi środków unijnych - będzie też naprawdę skończony. Wzięli się za to kompleksowo w całym budynku - a nie tylko w poszczególnych częściach. Wasze malkontenctwo sprowadza na was same porażki. Spróbujcie dostrzegać sukcesy, a wtedy sukcesy nie będą was omijać. [/quote] [quote name='Ex_lubliner' timestamp='1357404529' post='716726'] Drogi Lechu, Jak dorośniesz to zrozumiesz. 30 lat wszyscy u steru symulowali zawsze ten sam zestaw ruchów pozorowanych. Teraz teatr w budowie naprawdę będzie budowany i ze względu na wymogi środków unijnych - będzie też naprawdę skończony. Wzięli się za to kompleksowo w całym budynku - a nie tylko w poszczególnych częściach. Wasze malkontenctwo sprowadza na was same porażki. Spróbujcie dostrzegać sukcesy, a wtedy sukcesy nie będą was omijać.
Ale znalazł się mędrzec. 1.Teatru w budowie nie ma, na jego miejscu powstaje coś innego. 2. Co to za robota kiedy jedna część czworoboku (w dużym skrócie) jest zbudowana i "działa".I to jest właśnie Teatr Muz. Zatem domysł, że chodzi o przejęcie budynku dla potrzeb urzędników jest zasadny. 3. Zajmij sie lepiej sobą, a nie prawieniem dyrdymałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...