Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tęczowa flaga na balkonie kamienicy w Lublinie. Interweniowała administracja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2019 r. o 15:22 Powrót do artykułu
ADM Śródmieście - i wszytsko jasne. Mam nieszczęscie mieć mieszkanie w kamienicy administorowanej przez tę firmę i takiego olewactwa, niekompetencji i arogancji nie spotkałam nigdzie indziej. Pieniążki jest komu brac za administrowanie ale pomóc w realnym kłopocie nie ma komu. Nic dziwnego, skoro zajmują się bzdurami.xc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani z administracji nie została by wpuszczona do mojego mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja chciałbym zgłosić że w windzie na Czechowie jakiś de....l ponaklejał te naklejki Przestrzeń wolna od LGBT czy jakos tak. I ciezko toto zerwać i jakoś administracja osiedla nie może zareagować żeby pozbyć się tych naklejek, które zaśmiecają windę i są obraziliwe po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co to za dziwna moda na tą całą tolerancję. Ja nie jestem tolerancyjny dla dziwactwa i wynaturzenia ukrywajacego się pod tym całym hasłem lgbt. Mam prawo tak uważać tak samo jak oni swoje zboczenia manifestowac. Rzygać mi się chce jak widzę ta cała otoczke, i zamówię sobie koszulkę i będę tak chodził z napisem " rzygam jak widzę lgbt" mam prawo tak samo jak oni mają prawo wciskać innym ciemnotę, że jest to coś normalnego. Zboczuchy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla całej ulicy taka szmata na balkonie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaprojektowana w 1978 roku przez Gilberta Bakera" Jak można zaprojektować tęczę? Ukraść pomysł to jest dobre określenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Narutowicza wisi flaga, która kiedyś była flagą Polski. Teraz jest szaro brunatna i nikomu nie przeszkadza? A pan patriota Koniowalek, u którego flaga wisi, pewnie będzie wkrótce kandydował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADM Śródmieście - i wszytsko jasne. Mam nieszczęscie mieć mieszkanie w kamienicy administorowanej przez tę firmę i takiego olewactwa, niekompetencji i arogancji nie spotkałam nigdzie indziej. Pieniążki jest komu brac za administrowanie ale pomóc w realnym kłopocie nie ma komu. Nic dziwnego, skoro zajmują się bzdurami.xc
 To zmień mieszkanie, dzielnice czy miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Grzegorz, jeśli już - to wywieszaj pan prawdziwą flagę w kolorze BRĄZOWYM. To ich prawdziwa barwa - brązowy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta flaga wisiała spokojnie kilka miesięcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako, że tęcza jest siedmiobarwna, zaś błędnie nazywa się tak ten kawałek tkaniny który został m.in tu wywieszony, bo to jest jedynie sześciokolorowy wybryk mniejszości seksualnych, domagających się nieuzasadnionych przywilejów w sposób chamski, arogancki, ordynarny i wulgarny, mając samemu okrzyczane hasło TOLERANCJA w głębokim poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może korzystając z okazji Emilia i Grzegorz napiszą czytelnikom w czym są dyskryminowani że muszą urządzać protesty i demonstracje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną, OTUA i LGBT , karwasz twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodacy długo jeszcze mniejszość dziwaków z LGBT będzie chciala narzucac nam swoje chore zboczenia długo będziemy to jeszcze tolerować ? Czy nie czas powiedzieć wolność Tomku w swoim domku ? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace...do roboty by się wzięli a tylko ***y w głowach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzebanie w wydechu? fuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walnięci lokatorzy, z Lublina jechali do Białegostoku poprzeć LGBT. Mniejszość, która terroryzuje większość, czyli totalitaryzm LGBT. Lewica ich wspiera, ludzie nie głosujcie na tych darmozjadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech sobie jeszcze na drzwiach od domu przylepią kartkę "Tu mieszkają Analholicy" to będzie na pewno powód do dumy. A swoją drogą jak jacyś sąsiedzi są tacy "dumni" ze swojego poparcia dla LGBTQ+ i wieszają tęczowe flagi to najlepsza reakcja innych to po prostu śmianie się w twarz - poczują się głupio, to flagę usuną, skończy się to debilne prowokowanie. A skoro miesiąc czerwiec jest miesiącem "dumy" LGBTQ+ to niech to będzie tylko czerwiec, po cholerę wszystkie wiosenno-letnie miesiące mają być kojarzone z kretyńskimi marszami równości, nikomu nie służącymi, tylko wzbudzającymi większą pogardę i nienawiść oraz zażenowanie. Albo niech se robią marsze w zimie najlepiej przy tęgich mrozach. Co kto robi w swoim prywatnym domu mnie nie interesuje jego sprawa, może nawet z krasnalem ogrodowym albo z kaktusem seks uprawiać proszę bardzo ale po cholerę się z tymi swoimi odmiennościami seksualnymi odnosić na marszach, które po prostu czuje się, że są odgórnie sterowane, nie są zaś niczyją prywatną inicjatywą tylko tęczowym faszyzmem finansowanym przez różne fundacje, organizacje czy stowarzyszenia wspierające to dziadostwo. Ileż można naprawdę, ludzie mają tego po dziurki w nosie. A wracając do kwestii marszu w Białymstoku - to było do przewidzenia, że taka nerwowa reakcja społeczeństwa będzie, ktoś kto wchodzi do paszczy lwa próbując przekonać, że to zwierzę jest wegetarianinem sam prosi się o pożarcie tak jest z tymi środowiskami - machasz normalnemu człowiekowi przed twarzą chorągiewką tęczową to nie oczekuj, że on cię z tego powodu przytuli, a spodziewaj się, że powąchasz pięść, no sorry ale taka prawda. Miasta Polskie dają jasny sygnał, że nie chcą i nie życzą sobie marszy równości na ulicach miast ale organizatorzy tych eventów są głusi i nie chcą tego słyszeć, bo dostają kasę na to i muszą krzewić moralną zgniliznę. Ale w sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło im bardziej środowiska lewicowe, KOD, koalicje kobiece i inne draństwa będą się z tymi tęczowymi wariactwami obnosić tym sami doprowadzą do tego, że lewica po raz kolejny przerżnie wybory i spokój będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę przed mszą świętą na zakrystii pobito księdza w Kościele. Ciekawe czy jakieś nie-tęczowe "folks media" narobią rabanu na cały świat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka to lewacka tolerancja. LGBT MORDERCY !!!! Chcieli zabić księdza w Szczecinie, bo nie udzielił im homoślubu. ***s://***pch24.pl/gdyby-mnie-trafil--to-pewnie-by-zabil--oni-byli-w-jakiejs-diabelskiej-furii--ksiadz-o-ataku-w-szczecinie,69806,i.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...