Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TELE-PROMO szczere opinie

Utworzony przez Dominika, 6 sierpnia 2018 r. o 15:05
Według mnie nie ma gorszego call center. Kadra nie mająca żadnego pojęcia o telemarketingu, trudno za wiedzę uznać rady pt.: dawaj!!! ciśnij!!!! napier.aj!!!! Nigdy nie wiadomo za co możesz być ukarana. Niepewność jutra i własnych pieniędzy, czy czasem nie zrobią tak jak w eco vital? Bo to ta sama firma!!!! Z dnia na dzień pracę straciło kilkaset osób, zostali z kwitkiem. Wkrótce może być podobnie bo - jak ćwierkają sikorki - otwierają oddziały na Ukrainie. Przestrzegam wszystkich przed tą hmm firmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko prawda!!! Nie wiem jak przetrwałam te 2 tygodnie... Teraz pracuję w innym call i jest o wiele lepiej, glównie dzięki sensownej kadrze, nie ma takiego stresa. Każdemu odradzam Tele Promo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest rzeczywistość, najgorsze, że zawsze jesteś niepewna wlasnych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nazwa się zmieniła. To jest dawny eco vital czyli na zbity ryj 200 osób z dnia na dzień. Odradzam, ostrzegam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma się kończy, i chyba prawda z tą "przeprowadzką" na Ukrainę, skoro już nawet ukraińców kierownikami robią... Tylko na fejsie lansik batoniki, cukierki, masakra praca 7 dni w tygodniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami jesteście sobie winni. Skończyliście ogólniaki, nie macie zawodu, tylko samą maturę i na co liczycie? Cieszcie się, że chociaż robota na słuchawce jest, inaczej zamiatalibyście ulice. Bo co? Studia podjeliście? Jakby ktoś zapomniał, studia trwają wystarczająco długo by jednak pomyśleć wcześniej o jakimś zawodzie. Na studiach też trzeba żyć, prawda? Wylewanie pomyj na byłego pracodawcę jest żenujące w sytuacji gdy brak jest innych kompetencji do normalnej pracy. Skończyłeś ogólniak to teraz wciskaj ludziom nabożne kity o super pościeli czy garnkach. A jak ci się nie podoba to trzeba było wcześniej zastanowić się nad wyborem szkoły średniej a nie teraz biadolić, że każą wynik robić. Pozdrowienia dla nierobów z samą maturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma się kończy, zatrudnia nawet dzieci, pewnie jak będzie "upadać" bedzie z nieletnimi mniejszy problem. Kadra już ukraińska. ODRADZAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno i muł. Fejsik + batoniki + obiecanki cacanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firmę Telepromo, ze wzgledu na bardzo dobre zarobki i komfort pracy głownie elastyczny grafik, który nie gryzie się z moimi studiami dziennymi. Szczerze polecam i jestem zadowolony! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę trudno o gorsza pracę i bardziej naadętą "kadrę". To firma, która potrafi z dnia na dzien wyrzucić kilkkaset osób z pracy i zmienić nazwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć tak czytam wasze komentarze i jakbym był osobą, która nie wie nic o firmie to uwierzyłbym w te bajeczki. Pracuję już od ponad roku czasu i firma się bardzo dobrze trzyma i zatrudnienie jest bardzo duże 80-120 dziennie zalogowanych, przynajmniej w przypadku Lublina i inne lokalizacje też dobrze się mają. Zarobki są na tyle dobre że mogę opłacić swoje mieszkanie, studia zaoczne i zaoszczędzić na życie prywatne, nazbierałem już prawie na samochód. Polecam pracę każdemu kto szuka pracy stałej czy jako dorywacza Pozdrawiam Adam z Lublina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Adam_96  Cześć, firma ma jakąś stronę namiary? chciałabym się zatrudnić! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELEPROMO TO DAWNIEJ ECO VITAL, TYLKO NAZWY POTRAFIĄ ZMIENIAĆ! ***s://nowosci.com.pl/w-torunskim-oddziale-firmy-ecovital-prace-stracilo-ponad-200-osob-czy-firma-upada/ar/10887734
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie kompetencje ma trener i czy moze zwolnic pracownka i za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompetencje zerowe. Nie mają pojęcia o pracy rady: ciśnij! napier.aj!! Za wszystko, za nic. Ucinają na pensjach. To dawne eco vital zwolnili 200 osób z dnia na dzień oczywiście robiąc je w balona na kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko sztuczne i oszukańcze piszą o stawkach 20/h ale to bajer dla 16 latków których tam najwięcej. Jeśli nie wyrabiasz wyniku każą ci iść do domu i nie wyrobisz godzin. Błędy karane absurdalnymi karami nawet 50 czy 100 złotych. Nie ma się co dziwić w końcu to spadkobiercy znanego przekrętu pt Eco Vital. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze odradzam przetrwałam do wypłaty tylko dlatego, że bałam się zrezygnować świadoma, iż mogę stracić pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po doświadczeniach w telepromo mam wstręt do telefonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo! Jeśli chcesz obudzić się z ręką w nocniku pełnym gówna, jeśli chcesz żeby wrzeszczał na Ciebie Ukraiński "pan", jeśli chcesz nie być pewnym ile dostaniesz z zarobionych pieniędzy, jeśli chcesz dostawać "marsa" albo "snickersa" zamiast premii, jeśli lubisz pracować wśród dzieci, jeśli jesteś masochistą, polecam Tobie pracę w tej "firmie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...