Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na otwarciu Xiaomi Mi Store w Lublinie. "Działaliśmy przez Facebooka" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2019 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Zastanawiam się czy Kamil, Karol i Daniel rzeczywiście istnieją. Albo to młodzież która nie ogarnia całkowicie tematu. Bo na otwarcie dali typowe towary które chcieli wypchnąć ze stanów. Opaska Mi Band 2 za 49zł? W internecie można kupić spokojnie za 45zł bez kosztów przesyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieją ludzie, którzy nie potafią korzystać z internetu w telefonie. Gdy widzę OSZAŁAMIAJĄCĄ promocję w sklepie, to zawsze sprawdzam cenę w ceneo lub innej porównywarce cen. Dodatkowo mogę zapoznać się z opiniami innych. Tak kupiłem Huawei na prezent w niemieckim MediaMarkt za 111€. Normalnie kosztował min. 149€ u konkurencji. A w Polsce najtaniej był za 740 zł?! Swoją drogą osobiście korzystam jedynie z Samsunga. Byłem ciekawy, czy nowy model Huawei przebije mojego 5latka. Jednak Amoleda wyblakłe kolory Huaweia nie były w stanie przebić. Nagrywane filmy wychodziły strasznie poklatkowo. A dołączone słuchawki Huaweia to tragedia. Podmieniłem na Samsunga i od razu ciepły przyjemny dźwięk z lekkim basem, a nie pudełkowate brzmienie. Niemniej telefon kupiłem 8latkowi do grania. No i procesor daje radę na wyścigówkach. Ja Huaweiowi i innej chińszczyźnie nie ufam. Poprzednie dwa telefony Huiwieja padały zaraz po okresie gwarancji. Od tej pory je olewam. Samsungi mój i żony nadal się trzymają. Czy Samsung na tym traci? Skąd kupiłem tablety. Mam je już 4lata. Monitor do tvsatu działa już 3 lata. Teściowej tv padały po dwóch latach... LG i Philips padły po dwóch latach. W Philipsie jedynie diody podświetlające. A ich wymiana to 1/3 ceny nowego tv. To po co wpychają marnej jakości diody? Ja tej marki dla siebie z pewnością nie kupię. A Xiaomi jaką ma opinię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej mamy kryptoreklamę Samsunga. Samsung stosuje dokładnie te same sztuczki z celowym skracaniem żywotności produktów co wszyscy inni. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nawet gówno kupią, ale aby było w promocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPODPISANY PISMAKU PRZYZNAJ SIĘ ILE DOSTAŁEŚ W ŁAPĘ ZA NAPISANIE TAKICH BREDNI - TEKST NIE JEST PODPISANY JAKO REKLAMA CZYLI PO PROSTU OKRADŁEŚ DZIENNIK - NA MARGINESIE ZNAM SKLEPY Z NIŻSZYMI CENAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią: Ludzie wszystko łykną bo są tępi jak gówno w ToyToyu. Ja już nie rozumiem co ci ludzie widzą w tym Xiaomi. Znajoma miała to 10 razy w serwisie na gwarancji bo się nie włącza, bo ekran, bo coś nie działa. Niech się chinole tym podetrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co gimbazy maka doroboty lubia sobie postać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "..Poniżej mamy kryptoreklamę Samsunga...". To wymień kolego kiedy usłyszałeś, by Samsung, albo Apple padło? U siostry jest tv Samsunga od 6 lat i... działa. A LG padło. Widziszkolego nie każdy ładuje kondensatory pod zasilacz. Też ulegałem magii mocnych procesorow, super upakowanych wyświetlaczy. Tak kupiłem Eten'a x800. Nie było mu równych na rynku pod względem wyposażenia. Windows CE, kamerka. Był problem. Cholera działała jak chciała. Sam się wyłączał. Nie dochodziły telefony. No i wreszcie padł. Niestety nie nauczyłem się wówczas, że z Chinola na Chinola nie warto się przesiadać. I kupiłem dwa Huaweie, o ktorych już wspomniałem. Skusiła mnie niestety cena. Telefon żony padł pierwszy. Wkur... kupiłem droższego samsunga. Nadal działa? Już dawno odstawiony do szuflady. Po to płacę podwójną, czy potrójną cenę, by być zadowolonym. Teraz też piszę z tabletu Samsunga. Uwaga to już dziadek Samsung Galaxy Tab3 8 cali?! I śmiga na internecie. W SimCity też można pograć. O czystości kolorów i trzymaniu baterii nawet nie trzeba wspominać. Nic nie ubyło. A teraz pytanie. Czy obecnie sa produkowane Prestige? A jakie to miało parametry itd. Zarzucać Samsungowi produkowanie szajsu to przesada. Dam znać kiedy padnie Huawei. Liczę, że do kolejnych świąt planowo rypnie. Nie będę musiał wysilać się na pomysł z nowym prezentem. Sa firmy, które trzeba omijać szerokim łukiem, np. Zelmer, Ferguson, Dafi. Ferguson nie widzi internetu wifi, kiedy u mnie tablet i komurka śmiga? Pozostałe firmy zaliczają serwis już na gwaracji. Pójdźcie do serwisu AGD, a zobaczycie które firmy produkują szmelc. Wolę wydać dwa razy więcej na Elektroluxa jam kupić Zelmera. Gdyby Samsungowi, czy Elektroluksowi przyszło do głowy wkładać elementy kiepskiej jakości. To byłby ostatni dzień kontaktu z nimi. Dobrze, że poważni producenci to zrozumieli. Obecnie planuję wymianę telefonów, tabletow i kupno olbrzymiego telewizora. Zgadnijcie na jaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...