Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co Wy macie z tymi obozami... W realu jeden w Auchan drugi. Nie starczy Wam Majdanek?
Guest - Jak bys sie nie orientowal to real juz jest wlasnosci Auchana wiec nie ma sie co dziwic ze to samo bagno jest w obu. A jeśli chodzi o wpomniany Majdanek to nigdy za zycia nie chcial bys tam byc szczegolnie w okresie drugiej wojny swiatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy "kurwa" gadacie. Ludzie.. Co do rodzinnej i przyjaznej atmosfery to sie zgadzam jest super atmosfera. nikt nikogo do niczego nie zmusza, kazdy jest rowny; Jesli macie tyle nadgodzin to sukcesywnie są one wam oddawane w postaci wczesniejszego wyjscia bądź wolnego dnia. "Jesteśmy poniżani i obrażani" jezeli ktosa wam powie ze zrobiliscie cos beznadziejnie to poprostu sie przylozcie do swojej pracy a nie na "odwal". "W trakcie ostatniej inwentaryzacji na początku roku byliśmy przetrzymywani w pracy siłą, gdyż ochrona była powiadomiona, że nie może nikogo wypuścić z pracy." macie tutaj 8 godzin pracy czy czasem do 11. i wiecej byc nie moze.. normalka.. Jest zakaz wnoszenie telefonow poniewaz wiele osob smsuje rozmawia dlugo i ciagle i jest to zabronione w wielu marketach, jak masz ochote popisac , zrobic sobie "selfie" to po co idziesz do pracy. Ja pracuje w Auchan od pol roku i bardzo dobrze i sympatycznie mi się pracuje.. Podziwiam Tych ktorzy myslą inaczej/...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy "ku***" gadacie. Ludzie.. Co do rodzinnej i przyjaznej atmosfery to sie zgadzam jest super atmosfera. nikt nikogo do niczego nie zmusza, kazdy jest rowny; Jesli macie tyle nadgodzin to sukcesywnie są one wam oddawane w postaci wczesniejszego wyjscia bądź wolnego dnia. "Jesteśmy poniżani i obrażani" jezeli ktosa wam powie ze zrobiliscie cos beznadziejnie to poprostu sie przylozcie do swojej pracy a nie na "odwal". "W trakcie ostatniej inwentaryzacji na początku roku byliśmy przetrzymywani w pracy siłą, gdyż ochrona była powiadomiona, że nie może nikogo wypuścić z pracy." macie tutaj 8 godzin pracy czy czasem do 11. i wiecej byc nie moze.. normalka.. Jest zakaz wnoszenie telefonow poniewaz wiele osob smsuje rozmawia dlugo i ciagle i jest to zabronione w wielu marketach, jak masz ochote popisac , zrobic sobie "selfie" to po co idziesz do pracy. Ja pracuje w Auchan od pol roku i bardzo dobrze i sympatycznie mi się pracuje.. Podziwiam Tych ktorzy myslą inaczej/...
To dlaczego musicie w pampersach ?  ciężko przemycić  prawdę i rzetelny przekaz z tamtej strony,podobnie jak z obozów koncentracyjnych za Hitlera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze że nie muszę zatrudniać takich pracowników bo tych których zatrudniam : - nie mają nic do ukrycia i monitoring im nie przeszkadza - nie muszę robić notatek służbowych czy nagan bo wiedzą że jak się raz zwróci uwagę to nie popełnia się tego samego błędu - jeśli firma nie przynosi zysków to razem ze mną martwią się co by tu ulepszyć - nie muszę zabraniać wnoszenia telefonów bo sami się kontrolują i nie tracą czasu na pogaduchy - wiedzą że jak się jest w pracy to ten czas poświęcają na pracę a jak chcą pogadać ze znajomymi to idą na przerwę. - sami zgłaszają się na zostanie po pracy i dokończenie projektów bo zależy im na dobrze zrobionej robocie - gdy zostają w pracy dłużej to tylko dlatego że chcą i wiedzą że dostaną za nadgodziny a nie skarżą się że "musieli" - jak nie wypracują dodatkowych przychodów to mają świadomość że pracodawca nie produkuję pieniędzy i że premii nie będzie. - jak ktoś idzie na zwolnienie to faktycznie jest chory i nie kombinuje - mają dystans do siebie i poczucie humoru nie traktują jako poniżanie - jak jest coś do zrobienia bo przepisy tego wymagają (inwentaryzacja) to wszyscy wiedzą że trzeba szybko skończyć i nie jest to wymysł właściciela - wiedzą że zawsze mogą napisać skargę do Inspekcji Pracy która zawsze jest po stronie pracownika i jakiekolwiek uchybienie ze strony pracodawcy jest wyłapywane - a nie piszą do gazet bo wtedy zaszkodzą firmie i jednocześnie sobie. - moi pracownicy są świadomi tego że pełny koszt dla pracodawcy za osobę która dostaje na rękę 1300zł to 2137,29 zł Jak ja się cieszę że mam wspaniałych pracowników. Pozostaje mi tylko nie zawieść ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojej koleżanki brat tam pracuje i niestety nic nie jest napisane na wyrost. To, ze ochrona ma zakaz wypuszczają pracownikow w pewnych sytuacjach to prawda... W państwie prawa chciałoby się napisać, ale to państwo nie wie co to prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama tam pracuje i jest to prawda zarabia cały chuj a zapierdala jak pojebana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze że nie muszę zatrudniać takich pracowników bo tych których zatrudniam : - nie mają nic do ukrycia i monitoring im nie przeszkadza - nie muszę robić notatek służbowych czy nagan bo wiedzą że jak się raz zwróci uwagę to nie popełnia się tego samego błędu - jeśli firma nie przynosi zysków to razem ze mną martwią się co by tu ulepszyć - nie muszę zabraniać wnoszenia telefonów bo sami się kontrolują i nie tracą czasu na pogaduchy - wiedzą że jak się jest w pracy to ten czas poświęcają na pracę a jak chcą pogadać ze znajomymi to idą na przerwę. - sami zgłaszają się na zostanie po pracy i dokończenie projektów bo zależy im na dobrze zrobionej robocie - gdy zostają w pracy dłużej to tylko dlatego że chcą i wiedzą że dostaną za nadgodziny a nie skarżą się że "musieli" - jak nie wypracują dodatkowych przychodów to mają świadomość że pracodawca nie produkuję pieniędzy i że premii nie będzie. - jak ktoś idzie na zwolnienie to faktycznie jest chory i nie kombinuje - mają dystans do siebie i poczucie humoru nie traktują jako poniżanie - jak jest coś do zrobienia bo przepisy tego wymagają (inwentaryzacja) to wszyscy wiedzą że trzeba szybko skończyć i nie jest to wymysł właściciela - wiedzą że zawsze mogą napisać skargę do Inspekcji Pracy która zawsze jest po stronie pracownika i jakiekolwiek uchybienie ze strony pracodawcy jest wyłapywane - a nie piszą do gazet bo wtedy zaszkodzą firmie i jednocześnie sobie. - moi pracownicy są świadomi tego że pełny koszt dla pracodawcy za osobę która dostaje na rękę 1300zł to 2137,29 zł Jak ja się cieszę że mam wspaniałych pracowników. Pozostaje mi tylko nie zawieść ich.
Ty nie jesteś pracodawca tylko kolorysta hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak samo miałam w Hotelu w Lublinie.Tak okrzyczany że jeden z pierwszych w tej sieci a człowieka traktowali jak psa albo i gorzej.Nie było gdzie zjeść,ciągła nagonka,pot po dupie ciekł,robiło się na wysokości bo "nie robią bo im się nie chce" tak szefowa to kwitowała.Naszym kosztem Hotel został wysprzątany mimo że to była praca dla firmy bo to po budowie zaraz było.Miarka się przebrała gdy zamiast obiecanej umowy zlecenia po harówie dostałam umowę o dzieło.Na dodatek Hotel dostaje nagrody za Pracodawcę Roku.Skandal.Rozumiem tych ludzi i wierzę że aż tak nie przesadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
quest i ty gościu ....jacy wy k...cwani jesteście hajterzy zasrani bohater w necie pizda w świecie...h..wiecie a się mądrzycie barany....taka jest prawda a wy cwanianiacy u mamusi siedzicie tylko za kompem tacy mądrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miła i przyjazna atmosfera to może jest ale tylko w zarządzie a na hali jest tyrania. Ja z moimi pracownikami przerabialiśmy już ten temat. Ale udało się nauczyć cały zarząd że bez nas pracowników produkcyjnych firma upadnie. A Firma bez zarządu da sobie radę bo u nas pracują dwie osoby na hali z wykształceniem ekonomicznym więc ktoś z nasz przeją by stanowisko w zarządzie u powoli by wszystko szło. Zlecenia by się ogarnęło i dało na produkcje a jesteśmy tak zgranym zespołem że wszystko by było zrobione. ( jesteśmy małą firmą )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie się z tym nie zgadzam! Ani nie pracujemy w pampersach, ani nic takiego!! Są sytuacje, kiedy coś jest nie tak, ale to jak w każdej pracy. Co do telefonów:macie telefony działowe, są one po to by się konta kontaktować między sobą. Normalnym jest to że nie używa się telefonu komórkowego na hali, tak jest w każdym hipermarkecie. Ja uważam że to wszystko jest bujda na resorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownikiem który bacznie obserwuje zachowania całego kierownictwa Auchan Lublin. Popieram autorów listu do gazety. Wiedziałem, że wcześniej czy póżniej na światło dzienne wyjdzie sposób zarządzania i traktowania pracowników. Podam przykład, że  monitoring ma za zadanie ściśle obserwować swoich pracowników oraz ochronę Securitas, czy pracownik na linii kas stoii na baczność czy na spocznij. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zgadzam się to jest mobbing, ludzie są traktowani jak niewolnicy za tzw. pensję głodową 1300 zł, a premia o której pisze autor listu to skandal, śmiech i poniżenie. Należy złożyć pozew zbiorowy do sądu., Sądzę, że znajdzie się prawnik który Wam pomoże. Jestem z całym sercem z Wami pracownicy Auchan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba powiadomic prokuraturę. XXI WIEKi normalnie niewolnictwo . Posadzić ich do więzienia to im dupsko zmieknie. Trzymam kciuki za wszystkich pracowników. Może klienci powinni bojkotowac te sklepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjalizm jakoś się w Polsce nie sprawdził.Teraz mamy w naszym kraju najkrwawszy kapitalizm porównywalny chyba tylko z niewolnictwem.Kto już mógł to stąd u ciekł bo tu się nie da żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówią prawdę, pracowałem w tym Auchan i nie spotkałem osoby z pracowników hali, która by nie chciała stamtąd odejść, ale wiadomo jak jest z pracą w Lublinie. Kadra zarządzająca to wykorzystuje, i zwalnia lub nie przedłuża umów, jeśli ktoś nie zgadza się z takimi warunkami pracy. W artykule o Realu wpisał się w komentarzach redaktor z TVN  Odpowiedzcie na tego maila z TVN to jest szansa, żeby coś w tym temacie  zmienić bo warto to nagłośnić. Idą wybory może któraś partia w końcu się tym zainteresuje, a ludzi w marketach  pracujących jest razem z rodzinami kilkaset tysięcy  są to głosy wyborców na jesieni będzie walka o te głosy !!!! . Pozdrawiam   Wklejka z artykułu o Realu Napisano dziś, 12:27 PM Guest, dnia 27 Maj 2015 - 2:19 PM, napisał:
I dobrze, wreszcie się ktoś postawił. Co się tam dzieje i w Auchanie na Witosa to woła o pomstę do nieba. Wyzysk, zastraszanie, obłuda na każdym kroku, i mam 100% wiadomości z pierwszej ręki co jest grane nie tylko w Realu na Chodźki, ale i w Auchan na Witosa.
Proszę kontakt w tej sprawie. Jestem zainteresowana nagłośnieniem tematu. I. R., dziennikarz TVN
Ostatnio edytowany 29 maja 2015 r. o 17:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bardzo proste rozwiązanie, protest grupowy "strajk włoski" albo skuteczniejsza akcja to masowe zwolnienie z pracy w jednym dniu tak by sklep przestał funkcjonować, zebrać sie na grupie fb, czy mailem, dzień wolny na żądanie przez wszsystkich. Skoro jest tak źle to nie wiele macie do stracenia. A umowa stała to fikcja dla kobiet, które psychologicznie nastawione są na poczucie "bezpieczeństwa", pracodawca i tak może zwolnić kiedy chce i tak, a zdolność kredytowa przy takich zarobkach to żadna.. . Ludzie zmówcie się, przygotujcie 100 podań do PIP etc. Ja jak ide na rozmowę mówię 3500zł netto i dostaję 3000zł bez problemu, jeśli się godzicie na niskie zarobki to niestety, trzeba przekalkulować ile z tego zostanie (dojazd, auto, mieszkanie, życie, rozwój, czas, ....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba powiadomic prokuraturę. XXI WIEKi normalnie niewolnictwo . Posadzić ich do więzienia to im dupsko zmieknie. Trzymam kciuki za wszystkich pracowników. Może klienci powinni bojkotowac te sklepy.
Żadne niewolnictwo, po prostu wasze ulice ,nasze kamienice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zatrudniać ludzi na kierowników i dyrektoróww bez studiów w kierunku zarzadzania lub psychologii Takie rzeczy tylko w Auchan....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mogą się zwolnić więc w czym problem ?
A CIEBIE KTO UTRZYMUJE  - MAMUSIA I TATUŚ  
Oczywiście że mogą się zwolnić , tak samo jak pielęgniarki , górnicy ,policjanci , lekarze , nauczyciele i wiele innych. W czym są lepsi pracownicy innych zawodów od pracowników marketów? Nie komentujcie że mogą się zwolnić , bo to świadczy o waszej inteligencji. Ci ludzie chcą godnie pracować jak inni , którzy wychodzą na ulice z transparentami i blokują drogi.
wypowiadają się tacy co nigdy nie musieli utrzymac rodziny   bo mama i tata dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...