Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już ostatnia uchwała w sprawie pedetu. Będzie nowa galeria?

Utworzony przez llubellak@op.pl, 20 stycznia 2015 r. o 10:54 Powrót do artykułu
Ci z PiS to zawsze są przeciw, co by się nie działo, oni zawsze przeciw!!! nie przypominam sobie aby cokolwiek poparli, a przepraszam, było dwoje działaczy PiS co poparli obecnego prezydenta w ost. wyborach samorządowych i co, i stracili prawo bycia członkiem PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I radni PiS tym razem nie mają racji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni PiS rzadko kiedy mają rację, bo nie kierują się zdrowym rozsądkiem tylko tym co w instrukcjach prześle prezes z centrali w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w PiS sami tacy geniusze jak Ławniczak co proponował, żeby w tym miejscu powstał hotel. Nie zorientował się chłop jeszcze, że w gospodarce rynkowej nie można nikomu nakazać budować tego co się akurat urzędnikowi przyśniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zawsze był sprytny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że nic udać się nie może - pis będzie optował za jakimś olbrzymim pomnikiem , pewnie smoleńskim, przewyższającym wszystko co do tej pory zbudowano. W podziemiach oczywiście muzeum Kaczyńskich, sztandary, medale i sala kinowa czynna całą dobę wyświetlająca przemówienia prezesa w akompaniamencie śpiewu hymnu przez niego. Będzie cudnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że radni PIS mają racje w centrum powinien być Hotel 4 gwiazdkowy lub hotel5= 5 gwiazdkowySzaraton oraz apartamenty w tym miejscu dla mieszkańców zamożnych aby była kasa . Galerii handlowych i kin mamy wystarczająco mamy ful .Szkoda takiego miejsca centralnego na handel tym bardziej ze to nie jest 100 procent inwestor z Lublina jak i artykuły wytwarzane w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że radni PIS mają racje w centrum powinien być Hotel 4 gwiazdkowy lub hotel5= 5 gwiazdkowy Szaraton oraz apartamenty w tym miejscu dla mieszkańców zamożnych aby była kasa . 
  W zeszłym roku nikt nie chciał kupić za odpowiednią dla właściciela cenę (wystawionego na przetarg) Hotelu Europa (4-gwiazdkowego), który jest vis a vis Pedetu. Sądzisz, że kolejny hotel przyniósłby zyski właścicielowi ?  ;)   A te "apartamenty" mieszkalne to jaka z nich byłaby kasa i dla kogo ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ożywić deptak?   Galerią dorżną miasto!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hotele nic nie ożywiają, za to galerie jak najbardziej i tu świetny przykład Plazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkanka Lublina mam już szczerze dość galerii handlowych. Wszędzie to samo. Wybór dużo mniejszych niż w innych miastach Polski, ceny takie same. Na wschód niestety rzuca się ochłapy. To, czego inni nie wykupili. Argument o miejscach pracy jest kiepski, ponieważ są to właściwie w stu procentach miejsca pracy dla studentów za najniższą krajową, często na zlecenie. Powstające w takich przybytkach supermarkety jeszcze bardziej wykańczają małe przedsiębiorstwa i ludzi utrzymujących to miasto.  Olimp, Plaza, Felicity, galeria przy Zamku i inne pomniejsze... Naprawdę za dużo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...