Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To mąż zabił 41-latkę? Nowe fakty ws. morderstwa przy ul. Gęsiej [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2018 r. o 16:07 Powrót do artykułu
Kara śmierci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mściwa bestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobił świadek??? Pomógł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi chłop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam czemu jeszcze nie ma zdjecia tego goscia jak jzu wiadomo kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie policja uznała, że go złapie bez publikowania jego danych i wizerunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadek widział zajście, a zwłoki znalazł poźniej przypadkowy przechodzień.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest, jak emocje górują nad rozumem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak to jest, jak emocje górują nad rozumem!
 Ja bym do tego dodał inną część ciała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
związek z konkubentem i konkubiną w tle, dlaczego mnie to nie dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ją kochał za bardzo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje liczyć na to, że ten zbir skutecznie sam wyeksmituje się na tamten świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nawet już się wyeksmitowł. Wypadałoby przyjrzeć się okolicznym akwenom, bo koleś może gdzieś spać z rybami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzieć za babę bo go już nie kocha .....skończony debil!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeprowadziłem się z tamtej okolicy na nowy świat... i widzę, że w mojej najbardziej patolskiej okolicy jest bardziej bezpiecznie niż na "luksusowych" nowych osiedlach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest ze szmatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytny ten konkubent,przebrał się za męża i wrobił chłopa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak to jest, jak emocje górują nad rozumem!
Nigdy nie mozna wytlumaczyc kogos, ze zabil pod wplywem emocji. Szczegolnie, kiedy czeka na swoja ofiare uzbrojony, planujac z premedytacja morderstwo. To juz nie sa emocje - to jest czyste zlo!  Nigdy nie powinien swiata wolnego na oczy ogladac i zyc miedzy normalnymi ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
undefined napisał:
Kara śmierci!
Pomoglbys mu tylko osiagnac to co sam probowal. Zycie za kratami, pomiedzy podobymi sobie bedzie dla niego gorsza kara niz smierc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jxman napisał:
undefined napisał:
undefined napisał:
Kara śmierci!
Pomoglbys mu tylko osiagnac to co sam probowal. Zycie za kratami, pomiedzy podobymi sobie bedzie dla niego gorsza kara niz smierc.
Wyrok ma być karą dla skazanego. Więzienie darmozjada-mordercy, karmienie go przez resztę życia, trzymanie pod dachem i opłacanie strażników, żeby go pilnowali jest karą dla reszty społeczeństwa i wyrazem pogardy dla życia zamordowanej. Mi nie zależy na tym, żeby ten osobnik cierpiał. Wystarczy, że spotka go zasłużona śmierć, za odebranie życia niewinnej osobie. Kara, aby była skuteczna, musi być bardziej dotkliwa niż czyn. Jak ukradniesz 1000 zł, to nie wystarczy, że potem oddasz 800, prawda? Pozwolenie żyć osobie, która z premedytacją zabiła jest pluciem na grób ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...