Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To miejsce w centrum Lublina straszy wyglądem. Chce tu budować deweloper

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2019 r. o 06:30 Powrót do artykułu
Zadbaj o miejsce dla służb sprzątających ,kratka ścieków woda pomieszczenie socjalne ,dostęp dla służb serwisowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrawek zieleni i już markecik, bloczek albo inny betonik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, już dawno miał być zabudowany ten sralnik dla żuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli doklejony to powinien pasować do sąsiednich budynków. A nie znowu szkło i metal. Nuda jak w polskim filmie. Wszystko na jedno kopyto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stelmach coś się często w deweloartykułach pojawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że aktualny jest projekt tego okrąglaka sprzed kilkunastu lat...bo to niezłe by było...oczywiście gdyby elewacją miała wiecej szkła niz betonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj wiele jeszcze takich ślepych ścian w centrum czeka na zabudowanie, mam nadzieję ze tym razem się uda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli to ten projekt z półokrągłą elewacją będzie realizowany to fajnie, centrum zyska kolejny miejski budynek...oby tylko nie oszczędzili na elewacji i nie odwalili jakiejś tandety, bo to zbyt ważne miejsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe dojścia miał w Ratuszu, że pozwolono mu budować bez parkingów. Normalnym inwestorom takie prezenty sie nie trafiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To miejsce w centrum Lublina straszy wyglądem."***Właśnie!. Szczególnie to drzewo: żywe, zielone, daje cień, trochę tlenu, przystanek dla ptaków . . . fuj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcoe ten syf rodem ze wschodniej Ukrainy zniknie z Centrum ! Teraz wstyd tamtedy gości prowadzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisną takie koromysło nie pasujące do niczego między zabytkowe kamienice tylko dla tego że, pan deweloper tak chce. Nie słyszałam o takim przypadku żeby Deweloper dostał pozwolenie na budowę bez drogi dojazdowej lub jak nie ma parkingu na tyle miejsc ile jest lokali. Powiedzmy droga odpadnie a szczerze zatkają boczną uliczki bo nikomu nie będzie się chciało iść na parking jak może mieć samochód pod nosem. Ludzie trzymajcie mnie bo to miasto na psy spada deleweloperzy chcą przejąć kontrolę nad każdym skrawkiem ziemi i budować koszmarka a Lublinianie mają im przyklasnąć. STOP KOSZMARKOM W LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stelmach ???!!!! NIE , DZIEKUJEMY!!! Niech ten pan ubogaca inne miasta swoimi wizjami. I niech dokonczy te budynki ktore teraz wygladaja jak opuszczone budowy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasna sprawa, deweloper latami nie mogl nic zalatwic wiec zlecil projekt Stelmachowi za kilka baniek i ten otworzył wszyskie drzwi w urzedzie. W tym miescia sa tacy ktorym radni jedza z reki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice w centrum i tak są zakorkowane a tu dewelomper chce jeszcze wciskać na siłę budynek. Mieszkańcy tego budynku też będą chcieli parkować przy budynku wiec obstawią okoliczne trawniki i chodniki, bo nikt nie bedzie chciaĺ placić za parking na Okopowej. Teren trzeba uporzadkowac i zrobić skwer bo w centrum jest malo zieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisną takie koromysło nie pasujące do niczego między zabytkowe kamienice tylko dla tego że, pan deweloper tak chce.  Nie słyszałam o takim przypadku żeby Deweloper dostał pozwolenie na budowę bez drogi dojazdowej lub jak nie ma parkingu na tyle miejsc ile jest lokali. Powiedzmy droga odpadnie a szczerze zatkają boczną uliczki bo nikomu nie będzie się chciało iść na parking jak może mieć samochód pod nosem. Ludzie trzymajcie mnie bo to miasto na psy spada deleweloperzy chcą przejąć kontrolę nad każdym skrawkiem ziemi i budować koszmarka a Lublinianie mają im przyklasnąć. STOP KOSZMARKOM W LUBLINIE
 1. STOP KOSZMARKOM JĘZYKOWYM - proszę sprawdzić czym jest koromysło.   2. Inwestor ma urządzić miejsca parkingowe, co nie jest równoznaczne z wybudowaniem. Może to równie dobrze zrobić na sąsiednich działkach lub poprzez wynajęcie lub odkupienie już tam wykonanych. Ile ich ma być reguluje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech buduje ale za to niech posadzi dwadzieścia drzew na placu Kaczorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisną takie koromysło nie pasujące do niczego między zabytkowe kamienice tylko dla tego że, pan deweloper tak chce.  Nie słyszałam o takim przypadku żeby Deweloper dostał pozwolenie na budowę bez drogi dojazdowej lub jak nie ma parkingu na tyle miejsc ile jest lokali. Powiedzmy droga odpadnie a szczerze zatkają boczną uliczki bo nikomu nie będzie się chciało iść na parking jak może mieć samochód pod nosem. Ludzie trzymajcie mnie bo to miasto na psy spada deleweloperzy chcą przejąć kontrolę nad każdym skrawkiem ziemi i budować koszmarka a Lublinianie mają im przyklasnąć. STOP KOSZMARKOM W LUBLINIE
 masakra, co za mentalność, jakby w przeszłości nasi przodkowie tak myśleli, to rozwój miasta zatrzymałby się na etapie drewnianej palisady na wzgórzu Czwartek...żadne okoliczne uliczki nie zostaną zatarasowane, bo i tak już są zatarasowane. A o tym że deweloper nie dostał pozwolenia bez drogi i parkingów to słusznie słyszałaś, bo także tutaj inwestor musi zapewnić odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, co wcle nie oznacza że muszą być akurat w tym budynku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować! Wszystkie "dziury" w centrum powinny być zabudowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę tutaj urzędasy pozwalają na całkiem konkretny budynek - 5 kondygnacji - a na lipowej na miejscu koziołka wymyslili sobie że może powstać tylko 2-piętrowy barak, jak to paskudne pudełko zbudowane ostatnio na 3Maja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...