Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyburzyć stary budynek a działkę sprzedać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu urząd w centrum miasta, bez zaplecza parkingowego? Chyba tylko urzędnikom. Sprzedać te działkę, a pieniądze zainwestować w biurowiec na obrzeżach miasta, na działce z dobrym dojazdem i wielkim parkingiem. Przy okazji zwolnić lokale wynajmowane od kolegów deweloperów. Wyjdzie taniej dla mieszkańców Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakubowice to najlepsza lokalizacja lub gdzieś na polu między lasami, po co komu urząd jak to wszystko z dykty na piasku, wiatrem podszyte i długami nie do spłaty, a ludzie jak przed chwilą wypisani z Abramowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budimex wywinie się z umowy bez płacenia kar umownych. Ja nie znam przypadku, aby ta firma realizująca miejskie zamówienia zrealizowała kontrakt zgodnie z terminem i z kwotą wynikającą z umowy. Zawsze znajdą umowy dodatkowe i doją kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod jakimś wcześniejszym artykułem z poprzedniego roku, gdy zaczeło się szaleństwo z cenami w budowlance, pisałem, że tak to się najprawdopodobniej skończy, no i miałem rację. Chciałem odnaleźć ten komentarz na swoim profilu, pokazuje że jest ich XYZ, ale wyświetlić da się tylko te z bieżącego roku... niedorobiony ten wasz portal panie Smaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po co komu urząd w centrum miasta, bez zaplecza parkingowego? " - jest całkiem odwrotnie. Gdy coś znajduje się poza miastem (gdzie jest dużo miejsca) to można zrobić duży parking. Natomiast w centrum, gdzie miejsce nie ma, działki są bardzo drogie, i które jest dobrze skomunikowane (albo powinno być), jest nawet błędem robienie parkingu. To zwiększa tylko ruch i korki w centrum. A problemów parkingowych nie rozwiązuje, bo miejsc parkingowych zawsze brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...