Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To ona podpaliła kościół w Lublinie

Utworzony przez wujek_samo_zlo, 26 lutego 2021 r. o 11:23 Powrót do artykułu
"Proboszcz parafii oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych". OK, co konkretnie się spaliło, że aż takie straty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie organizacje ja wspierały.
Szkoda, że śledczy są tacy opieszali, gdy chodzi o ściganie księży podejrzanych o pedofilię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a mogla wziąć 700 tys i P0leciec na Zanzibar.... jak BEATA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a mogla wziąć 700 tys i P0leciec na Zanzibar.... jak BEATA.
 A co to ma do rzeczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha Ha czytając powyższe komentarze ogarnia mnie przerażenie. Wyrok postawiony przed czynem, osąd poglądów bez wiedzy o osobie. Konkubina kibola o poglądach prawicowych, zatrzymana podczas blokowania marszu równości z zarzutami ataku na policjanta, zrobiła prowokację ale opinia publiczna przecież musi wiedzieć że to ktoś z pod znaku pioruna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To ona podpaliła kościół w Lublinie " Halo,Dzienniku,zwolnij. Czy zapadł już jakiś wyrok,nawet nieprawomocny? Nie została nawet przesłuchana a wy ogłaszacie wyrok.To może napiszcie od razu jaka kara została wymierzona. Uczyliście się od niejakiego Piotrowicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W oczach pioruny , zamiast mózgu macica.  Wyhodowana przez lewackie organizacje feministyczne.
 Może też to być np gorliwie mądląca się codziennie na kolanach katoliczka która zaplanowała skok na urnę z kościelną kasą zaraz po tym jak jej sąsiadka powiedziała, że 500+ jest warte obecnie zaledwie 450 zł. A że się nie mogła do kasy dobrać, to w złości podpaliła kotarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wielbicielka Marty L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie stało, a robicie aferę jak nie wiem o co. Ta sekta i tak już jest na drodze upadku.
 Masz rację strajk wściekłych macic dobiega końca,chyba kobity będą teraz dawać w srake i skończą się ich problemy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie organizacje ja wspierały.
  Jak pani była z Łącznej, to pewnie jakaś prawicowa organizacja, bo innych w Łęcznej chyba nie ma. A tak na serio, to tylko foliarz może podejrzewać, że jakaś normalna organizacja mogła wspierać podpalenie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale ona podpaliła tylko kotarę nie kościół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To ona podpaliła kościół w Lublinie " Halo,Dzienniku,zwolnij. Czy zapadł już jakiś wyrok,nawet nieprawomocny? Nie została nawet przesłuchana a wy ogłaszacie wyrok.To może napiszcie od razu jaka kara została wymierzona. Uczyliście się od niejakiego Piotrowicza?
O co Tobie chodzi ?? Przecież to nie jest gazeta informacyjna, a opiniotwórcza !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie lemparcie organizacje ja wspierały.
 Szkoda, że śledczy są tacy opieszali, gdy chodzi o ściganie księży podejrzanych o pedofilię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie lemparcie organizacje ja wspierały.
 Pewnie jak to ma ideologiczna grupa wyznaniowa w zwyczaju, przeniosą ją na inną parafię. Analogicznie jak to robią z pedofilami w swoich szeregach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tego gościa, co próbował ostatnio podpalić sklep też tak gorliwie szukają? Jakoś gazety się tak o tym nie rozpisują, chociaż czyn właściwie tożsamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie organizacje ja wspierały.
Szkoda, że śledczy są tacy opieszali, gdy chodzi o ściganie księży podejrzanych o pedofilię...
 Trudno o pośpiech, kiedy "poszkodowani" zwlekają po 20, 30 lat z ujawnieniem precederu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie organizacje ja wspierały.
Szkoda, że śledczy są tacy opieszali, gdy chodzi o ściganie księży podejrzanych o pedofilię...
Trudno o pośpiech, kiedy "poszkodowani" zwlekają po 20, 30 lat z ujawnieniem precederu....
Jakim trzeba być bydlakiem, by odnieść się do ofiar tak, jak ty! A co do czasu - Dymera jakoś nie potrafili osiądzić, bo hierarchowie go kryli. Tak, jak wielu innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie organizacje ja wspierały.
Szkoda, że śledczy są tacy opieszali, gdy chodzi o ściganie księży podejrzanych o pedofilię...
Trudno o pośpiech, kiedy "poszkodowani" zwlekają po 20, 30 lat z ujawnieniem precederu....
 No to na pewno cieszy cię projekt ustawy wydłużający okres przedawnienia za czyny pedofilskie i z pewnością walcząca że zbrodnia zjednoczona prawica poprze projekt koalicji obywatelskiej. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla śledczych... ciekawe czy dowiemy się jakie lemparcie organizacje ja wspierały.
 Idź  być idiotą gdzie indziej. Konkretnie, DO BUDY TROLLU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działają linki ? ***s://***dziennikwschodni.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...