Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga! Smaga się wzmaga! I znowu czołgu w szafie szuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów nijaki ,,dziennikarz'' smaga się ośmiesza. Do odbiorów śmietniki są własnością wykonawcy, a za ich opróżnianie i wywóz śmieci zapłaci pan drs ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalewa nas niestety fala śmiecia, obstawiam, że to nie wina wykonawców, ale wyborców PiS. Ci to nie tylko lubią wyjąć nieco śmieci ze śmietnika, ale jeszcze artystycznie rozrzucić i zrobić na ten temat pean partyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pisałem wcześniej , że Tomuś Zalewa ś i Dominik Smaga to będzie super para w urzędzie marszałka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym Smaga? Czemu wszyscy tak po nim jada? Temat zalewy znam, ale Smagi juz nie bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym Smaga? Czemu wszyscy tak po nim jada? Temat zalewy znam, ale Smagi juz nie bardzo.
 Pan Dominik stał się dziennikarskim wrogiem publicznym nr 2 (P0 Panu Krzysztofie) bandy dewelo-ratuszowej, P0nieważ zamiast piać peany n/t "rozwoju" oraz "inwestycji" jak np. daK0t, ośmiela się punktować bylejaK0ść i marnotrawczość ekipy Sułtana Łysogrodu, jak i bandyckie P0czynania lokalnej pato-deweloperki. Wściekły atak na DRS rozP0częła agencja PR d/s wazelinowania ratusza i dewelo-buractwa, a P0tem P0dchwycili to dwaj P0żyteczni idioci z forum (prawdoP0dobnie P0siadający żółte papiery). Słowem: chamski czarny PR wylewany na w miarę solidnego dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym Smaga? Czemu wszyscy tak po nim jada? T
 Dla dalszego wyjaśnienia dodam, że "wszyscy" to mylne pojęcie, ponieważ jak wskazałam powyżej tych, którzy jadą P0 Smadze na forum DW jest 3-ch: dwóch wspomnianych "sprytnych inaczej", oraz pracownik agencji pr, który sprawia wrażenie "tłumu", P0nieważ przez ostanie PÓłtora roku zdążył założyć sobie P0nad 200 fejK0wych K0nt oraz spędza całe dnie na tłuczenie w łapki systemu ocen przy użyciu zmiennego ip.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysogród - miasto absurdów, których nie wymyśliłby nawet Bareja. Filozofia z "Misia" P0mnożona do sześcianu przez Dewelo-Ubogacacza z Jakubowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
P0nieważ przez ostanie PÓłtora roku zdążył założyć sobie P0nad 200 fejK0wych K0nt oraz spędza całe dnie na tłuczenie w łapki systemu ocen przy użyciu zmiennego ip.
Ja mam czas...Ja poczekam.....Poczekam, niech namiętny, "inteligentny inaczej" troll (w wersji multi) gorliwie, w pocie czoła, natrzepie więcej. I skasuję - jednym wpisem. I trzep, trzep wściekle dalej, jak nie masz lepszego zajęcia, chłopaczku-naiwniaczku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...