Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

transport lublin-lptnisko modlin?

Utworzony przez mania(*, 21 lipca 2012 r. o 22:13
Kochani czy wie moze ktos cos na ten temat? chodzi mi czy np Contbus bedzie jezdzil prosto na Modlin? bardzo prosze o pomoc! ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem zainteresowana tym tematem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ostatnio jechałam 14 lipca Contbusem z Lublina na Okęcie i rozmawiałam z kierowcą na ten temat. Mówił że będą jeździć na Modlin tylko na razie będą zwracać uwagę ile osób rezerwuje bo to 40km więcej i 2 godz dłużej, ale będą na pewno,a jak wysiadaliśmy na lotnisku to powiedział ,że od poniedziałku zaczynają już jeździć na Modlin,a rozkład będzie nie długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jade swoim samochodem na lotnisko w Modlinie z lublina 4.10.2012 i wracam 6.10.2012. Mam 2 wolne miejsca więc jak ktoś chciałby się dołączyć to zapraszam. Kontakt na cober.ip@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie potrzebne Nam takie połączenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...