Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trudniej dostać się do wybranego liceum. Mniej pierwszych klas w lubelskich szkołach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2018 r. o 08:05 Powrót do artykułu
a jak 500+ dorośnie to dopiero będzie przepychanka i duże bezrobocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 500+ piszesz bzdury . Narobienie sztucznie studentów i wygonienie ich na zmywak to był majstersztyk . Potrzeba nam naszych fizoli a nie śniadych lub wyznawców banderyzmu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze 10-12 lat temu roczniki liczyły 550-700 tyś uczniów i wszyscy się pomieścili więc nie będzie i teraz problemu, są wolne klasy jeszcze w innych liceach i to z naddatkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej aby kolejne roczniki się rodziły, a dzieci było co roku 450-550 tyś , obecnie rodzi 400 tyś zamiast zapowiadanych 5 lat temu 350 tyś, ale to jeszcze z 50 tyś za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście totalni robią szum i urągają! ja po 8 klasach po szlem do roboty i zarabiałem na chleb dla rodziny. Nikt mi nie wymawiał dzieci że mam i daje jeść. Teraz każdy chce tylko od państwa a biedotę maja w d... PO matoły zniszczyli wszystko co naród wybudował a jeszcze bezczelnie nadają na PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie bedzie normalnie!! brawo!! do liceum powinno trafiać max 20 % uczniów bo potem idioci chcą studiowac z dysfunkcjami czyli debile nie potrafiący czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że sam jesteś idiotą z dysfunkcjami, czyli debilem nie potrafiącym czytać, chociaż większe problemy masz z pisaniem, interpunkcją i ortografią. Jest taka dysfunkcja, zgłoś się do poradni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak były trzy ,cztery klasy w roku. To można było mówić o elicie w zusie. Pewna pula po znajomości, mimo to, musieli się podciągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co pchają się do liceum? Potrzeba nam fachowców, więc porządne technika dały by radę - ale skutecznie zrobiono z nich szkoły drugiego gatunku, wmawiając młodzieży, że muszą iść koniecznie na studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...