Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tu fotoradar może zrobić Ci zdjęcie (lista miejsc)

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 18 marca 2013 r. o 22:22 Powrót do artykułu
powinni dokupić ze 3 fotoradary to może było bezpieczniej a tak zapier....alają bo im się wiecznie śpieszy! a gdy widzą wypadek udają święte krowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naucz się deb***u chodzić przechodzić przez przejście szybkim i uważnym krokiem a nie wpier***asz sie na nie jak święta krowa bo "ja mam pierwszeństwo" - gówno masz! za komuny milicja każde dziecko uczyła że zanim wliziesz na pas rozejrzyj sie prawo lewo, potem znów prawo i dopiero jak nic nie jedzi emasz prawo wejść, a jak już idziesz to szybko a nie spacer jak po polu teściowej albo ze słuchawą w łapie. Potem jak jednego takiego z drugim upier***i których keirowca to płacz. Tu i 50/h nie pomoże, ale to może i lepiej, zawsze to jednego idiote mniej. Rzygam takimi komentarzami, jacy to piesi poszkodowani, poszkodowani to są kierowcy bo piesi i rowerzyści rozpanoszyli się jak szare gęsi i uważają że wszstko im wolno i wszędzie mają pierwszeństwo, wszystko się należy. zaden z tych kretynów nigdy nie siadł za kółko i nie ma pojęcia o jeździe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P napisał:
naucz się deb***u chodzić przechodzić przez przejście szybkim i uważnym krokiem a nie wpier***asz sie na nie jak święta krowa bo "ja mam pierwszeństwo" - gówno masz! za komuny milicja każde dziecko uczyła że zanim wliziesz na pas rozejrzyj sie prawo lewo, potem znów prawo i dopiero jak nic nie jedzi emasz prawo wejść, a jak już idziesz to szybko a nie spacer jak po polu teściowej albo ze słuchawą w łapie. Potem jak jednego takiego z drugim upier***i których keirowca to płacz. Tu i 50/h nie pomoże, ale to może i lepiej, zawsze to jednego idiote mniej. Rzygam takimi komentarzami, jacy to piesi poszkodowani, poszkodowani to są kierowcy bo piesi i rowerzyści rozpanoszyli się jak szare gęsi i uważają że wszstko im wolno i wszędzie mają pierwszeństwo, wszystko się należy. zaden z tych kretynów nigdy nie siadł za kółko i nie ma pojęcia o jeździe
jak już to lewo-prawo-lewo, a ewentualnie w połowie jeszcze raz w prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu fotoradar może zrobić Ci zdjęcie
Widzę, że redakcja uważa wszystkich swoich czytelników za idiotów - a to bardzo źle świadczy o redakcji. Otóż infotmuję PT Redaktorów, że istnieje ogromna rzesza kierowców, którym żaden radar w żadnym miejscu zdjęć nie zrobi - bo po prostu jeżdżą oni jak przystało białemu człowiekowi - czyli szanując przepisy. Zwracając się w/w tytułem do wszystkich czytelników redakcja raczy znacznej ich części ubliżać sugerując, iż nie są oni praworządnymi i rozsądnymi ludźmi.. Poprawny tytuł powinien brzmieć: "Tu fotoradar robi zdjęcia patologicznej hołocie i półgłówkom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska nie jest uprawniona do kontroli prędkości przy użyciu fotoradarów stacjonarnych! Art. 129b ust. 4 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym: strażnicy gminni (miejscy) mogą dokonywać czynności z zakresu kontroli ruchu drogowego jedynie z użyciem przenośnych albo zainstalowanych w pojeździe urządzeń rejestrujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradar wczoraj o 21.00 był nabity przy ul.diamentowej, zaraz przed lidlem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe - niedawno czytałem że część masztów musi przejść remont by uzyskać homologację. Wśród nich był wymieniony maszt przy Lwowskiej. Już go zrobili? czy działają z naruszeniem prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez mandatu! napisał:
Widzę, że redakcja uważa wszystkich swoich czytelników za idiotów - a to bardzo źle świadczy o redakcji. Otóż infotmuję PT Redaktorów, że istnieje ogromna rzesza kierowców, którym żaden radar w żadnym miejscu zdjęć nie zrobi - bo po prostu jeżdżą oni jak przystało białemu człowiekowi - czyli szanując przepisy. Z
Zanim pochwalisz się że szanujesz przepisy, zacznij prawidłowo używać kierunkowskazów, jedź trzymając się jak najbliżej prawej krawędzi jezdni, nie zatrzymuj się i nie parkuj gdzie nie wolno, nie wymuszaj pierwszeństwa, jedź z prędkością nie utrudniającą jazdy innym, dbaj o stan oświetlenia pojazdu, nie oślepiaj, używaj świateł przwciwmgłowych tylko zgodnie z ich przeznaczeniem i wyłączaj je natychmiast gdy nie są już potrzebne, nie przejeżdżaj "po odciskach" pieszym znajdujacym się na przejściu dla pieszych i tak dalej... Jest wiele przepisów, nie wszystkie stosują się wyłącznie do przestrzegania ograniczenia do 40km/godz. na Zemborzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bushi napisał:
Ciekawe - niedawno czytałem że część masztów musi przejść remont by uzyskać homologację. Wśród nich był wymieniony maszt przy Lwowskiej. Już go zrobili? czy działają z naruszeniem prawa?
To jest zwykła samowola budowlana,ale tylko i wyłącznie stosowana i to tylko wybiórczo do naszych obywateli na zasadzie kto nie z nami ten muśi być zawsze w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...