Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przebudowa placu zamkowego to po co było wydawać kupe kasy na nowe WC na placu zamkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=k832FED9mY8[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę te inwestycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
przebudowa placu zamkowego to po co było wydawać kupe kasy na nowe WC na placu zamkowym
bo pewnie przebudują sam plac, a WC nie jest na placu tylko obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany ratusza popieram ,ale dlaczego Żuk ,Kalinowski nie korzystają z studentów Politechniki Lubelskie takie uczelnie techniczne powinny Ścisle współpracować z planowaniem przestrzennycm,architektóra czy komunikacja Miejska ,drogowa,kolejowa ,czy zapraszać w sporcie ludzi sportu ,którzy bywali w kraju i za granicą.2,Dlaczego odśnieżanie miasta nie robią np więżniowie czy jak w Białymstoku studenci,?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że rozplanowują kasę - widać że pierwsze inwestycje się ślamazarzyły bo nie byli gotowi. To nie Mazowsze anie Wielkopolska gdzie infrastrukturę przebudowuję się z zamkniętymi oczami bo ludzie magistratu mają w tym doświadczenie. Oby tak dalej i aby tylko wyciąć jak największy kawałek z tortu budżetu UE,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak krwa wkońcu Łęczyńską zrobili. Co oni nie widzą tego, główna ulica w mieście w stanie takim że powinna być zamknięta.. a Ci pieniądze na głupoty chcą wydywać no popierzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec PKS za 370mln złotych???? To jest jakaś mega-paranoja. PKS w rozsypce nie ma kasy na paliwo, a oni chcą budować dworzec za 370 baniek.... Rozwalić to badziewie buldożerami i zasiać trawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te pieniądze należy przede wszystkim skanalizować wsie wzdłuż Bystrzycy i Krężniczanki (za resztę tunel) To wystarczy aby woda w zalewie była czysta, a reszta (inwestycje) przyjdzie sama. Czysta woda ma to do siebie, że przyciąga jak magnes. To syfu to ludzi batami trzeba gnać i żadne pieniądze nie pomogą. Żadnej ulgi na wsioków, którzy nie będą chcieli się podłączyć. Czasy wylewania szamba na pola się powoli kończą. Cywilizacja nadchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,,te pobozne zyczenia moze beda wykonane gdzies za okolo 50-lat jak dobrze pojdzie,,,,,,prez.zuk robic zaczyna szum bo wybory sie zblizaja ,,,,,przed ostatnimi wyborami tez obiecywal tunel pod raclawickimi ,,,,,on nie moze nawet zrobic prymitywnie latwego----obiecywanego w specjanym wystepie tv na ten temat ---- prawoskretu w prawo z filaretow w gleboka,,,,, i co tu mowc o wielkich inwestycjach,,,panie zuk,,,,,nie bujaj pan w oblokach---i mow pan realnie,,,,,i niech sie pan wstydzi za prawoskret z filaretow na gleboka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-------------------------------TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI----------------------------------------------------- Teraz w obronie Lublinian należy przeanalizować zachowania na "propozycje" lubelskiego Ratusza . Cho dzi o to, aby ustalić określenia-- czy to propozycje lubelskiego Ratusza są bezwartościowe i durne czy rzeczywiście Lublinianie są, ze mną na czele, malkontentami ciągle narzekającymi i negującymi propozycje lubelskiego Ratusza ?. Oczywiście , pomocni by byli przy tej analizie Agenci "CBA" gdyż aby "budować" "program" realizacji DOTACJI "UE" należy przedtem dokonać ROZLICZENIA OTRZYMANYCH JUŻ DO TACJI "UE" . Dla przykładu, jeżeli otrzymaliśmy DOTACJE "UE" na OCZYSZCZENIE ZALEWU ZEMBO RZYCKIEGO I ZAGOSPODAROWANIE ZALEWU I DĄBROWY to nie można ponownie ubiegać się na sfin ansowanie podmiotu na który już były przeznaczone pieniądze . I tutaj "CBA" ma prawo poprosić Prezy denta i Ratusz o dokładne ROZLICZENIE WCZEŚNIEJ OTRZYMANYCH DOTACJI "UE" !. Obecne Prezydenta i Ratusza "propozycje" są działaniami na pograniczu braklu uczciwości i OSZUSTWIE MIESZKAŃCÓW LUBLINA !. Wymienione propozycje przez Prezydenta są KROPLĄ W MORZU POTRZEB DLA MIASTA LUBLINA . Właśnie ta analiza wcześniejszych DOTACJI "UE" pozwoli ustalić czy czasami nie było już DOTACJI na obecne proponowane podmioty Prezydenta Zuka ? . Po pierwsze Panie prezydencie , DOTACJE "UE" są oparte na polskich finansach gdyż nikt na świecie nie daje ZA DARMO pieniędzy !. Jeżeliby Polska nie dała własnego wkładu finansowego NIE MIAŁABY DOTACJI "UE" !. Czyli Panie prezydencie OSTROŻNIE Z UŻYTKOWANIEM NASZYCH FUNDUSZY !. Według mnie powinna w Ratuszu powstać RADA REALIZACJI DOTACJI I INWESTYCJI Z DOTACJI z pełnoprawną ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ opartą na profesjonaliżmie i bazie uniwersyteckiej . To właśnie ta RADA decydowałaby o potrzebach kolejności realizacji DOTACJI dla potrzeb miasta Lublina a nie dla potrzeb Pana prezydenta kontrowersyjnych Spółek z Ratusza !. TYLKO UCZCIWOŚĆ I PRAWDA NAS WYZWOLI ! . Szczęść Boże memu miastu Lublinowi !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachodzę w głowę co to za obiekt kultury ma powstać na Al. Solidarności, którą przeprowadzi się pod planowanym obiektem w tunelu. I jedynie co mi przyszło do głowy to odbudowa Synagogi Maharszala, która stała w tym miejscu ( przy ul. Jatecznej), aż do czasu wysadzenia jej przez naszych odwiecznych przyjaciół – Niemców. Odbudowa synagogi będzie udziałem Polaków zamieszkałych w na lubelszczyźnie w ekspiacji za Jedwabne i inne zbrodnie popełnione przez Polaków. Ale komu, będzie służyć ten nowy obiekt kultury lubelskiej? Czy nasza akt pokuty musi kosztować 700 milionów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie ......... PKS niema kasy na benzyne a oni chca budować dworzec hehhehe zaorac i biedronke kolejna postawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy sa wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park & Ride ? W Krakowie powstał i LIPTON !!! Nikt nie przesiada się z samochodu na komunikację miejską, parking o olbrzymiej powierzchni zajmuje zaledwie z 10 samochodów dziennie :-) Oby Lublin miał więcej szczęścia :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostaki-lubicie sobie do busów na krzywy świński ryj wsiadać i wysiadać no jak świnie normalnie. Pewnie najdalej byliście na rogatkach lublina i lubicie to świńskie bajoro pod zamkiem - wstyd tego miasta! Dworzec porządny koło PKP to podstawowa inwestycja! deb***e!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP jest w woj. lubelskim przewoźnikiem marginalnym. Trudno żeby PKS Wschód który przewozi 7 razy więcej osób niż kolej w woj. lubelskim podporządkowywał się kolei. Ktoś tu się za długo bawił kolejką piko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bełkot w tym Dzienniku..."?????. Tylko bzdury i bzdury. A tu Puławskie Azoty nam zabrali, podatki do Tarnowa pójdą, 50 tysięcy ludzi zostanie bez środków do życia. Kto jeszcze to g.no kupuje. Przestańcie to kupować, to szybko zobaczą co w życiu jest ważne. Jak zaczną z głodu zdychać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecej k....wa pozyczajcie od UNII,wprowadzcie euro i bedziemy BOGOLAMI z golymi dupami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, że firmy również mogą teraz wnioskować o kasę z Unii? Więcej na - http://www.biznes-firma.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...