Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przebudowa placu zamkowego to po co było wydawać kupe kasy na nowe WC na placu zamkowym
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=k832FED9mY8[/media]
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę te inwestycje
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
przebudowa placu zamkowego to po co było wydawać kupe kasy na nowe WC na placu zamkowym
bo pewnie przebudują sam plac, a WC nie jest na placu tylko obok.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plany ratusza popieram ,ale dlaczego Żuk ,Kalinowski nie korzystają z studentów Politechniki Lubelskie takie uczelnie techniczne powinny Ścisle współpracować z planowaniem przestrzennycm,architektóra czy komunikacja Miejska ,drogowa,kolejowa ,czy zapraszać w sporcie ludzi sportu ,którzy bywali w kraju i za granicą.2,Dlaczego odśnieżanie miasta nie robią np więżniowie czy jak w Białymstoku studenci,?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że rozplanowują kasę - widać że pierwsze inwestycje się ślamazarzyły bo nie byli gotowi. To nie Mazowsze anie Wielkopolska gdzie infrastrukturę przebudowuję się z zamkniętymi oczami bo ludzie magistratu mają w tym doświadczenie. Oby tak dalej i aby tylko wyciąć jak największy kawałek z tortu budżetu UE,
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak krwa wkońcu Łęczyńską zrobili. Co oni nie widzą tego, główna ulica w mieście w stanie takim że powinna być zamknięta.. a Ci pieniądze na głupoty chcą wydywać no popierzeni.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec PKS za 370mln złotych???? To jest jakaś mega-paranoja. PKS w rozsypce nie ma kasy na paliwo, a oni chcą budować dworzec za 370 baniek.... Rozwalić to badziewie buldożerami i zasiać trawę.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te pieniądze należy przede wszystkim skanalizować wsie wzdłuż Bystrzycy i Krężniczanki (za resztę tunel) To wystarczy aby woda w zalewie była czysta, a reszta (inwestycje) przyjdzie sama. Czysta woda ma to do siebie, że przyciąga jak magnes. To syfu to ludzi batami trzeba gnać i żadne pieniądze nie pomogą. Żadnej ulgi na wsioków, którzy nie będą chcieli się podłączyć. Czasy wylewania szamba na pola się powoli kończą. Cywilizacja nadchodzi.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,,te pobozne zyczenia moze beda wykonane gdzies za okolo 50-lat jak dobrze pojdzie,,,,,,prez.zuk robic zaczyna szum bo wybory sie zblizaja ,,,,,przed ostatnimi wyborami tez obiecywal tunel pod raclawickimi ,,,,,on nie moze nawet zrobic prymitywnie latwego----obiecywanego w specjanym wystepie tv na ten temat ---- prawoskretu w prawo z filaretow w gleboka,,,,, i co tu mowc o wielkich inwestycjach,,,panie zuk,,,,,nie bujaj pan w oblokach---i mow pan realnie,,,,,i niech sie pan wstydzi za prawoskret z filaretow na gleboka
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-------------------------------TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI----------------------------------------------------- Teraz w obronie Lublinian należy przeanalizować zachowania na "propozycje" lubelskiego Ratusza . Cho dzi o to, aby ustalić określenia-- czy to propozycje lubelskiego Ratusza są bezwartościowe i durne czy rzeczywiście Lublinianie są, ze mną na czele, malkontentami ciągle narzekającymi i negującymi propozycje lubelskiego Ratusza ?. Oczywiście , pomocni by byli przy tej analizie Agenci "CBA" gdyż aby "budować" "program" realizacji DOTACJI "UE" należy przedtem dokonać ROZLICZENIA OTRZYMANYCH JUŻ DO TACJI "UE" . Dla przykładu, jeżeli otrzymaliśmy DOTACJE "UE" na OCZYSZCZENIE ZALEWU ZEMBO RZYCKIEGO I ZAGOSPODAROWANIE ZALEWU I DĄBROWY to nie można ponownie ubiegać się na sfin ansowanie podmiotu na który już były przeznaczone pieniądze . I tutaj "CBA" ma prawo poprosić Prezy denta i Ratusz o dokładne ROZLICZENIE WCZEŚNIEJ OTRZYMANYCH DOTACJI "UE" !. Obecne Prezydenta i Ratusza "propozycje" są działaniami na pograniczu braklu uczciwości i OSZUSTWIE MIESZKAŃCÓW LUBLINA !. Wymienione propozycje przez Prezydenta są KROPLĄ W MORZU POTRZEB DLA MIASTA LUBLINA . Właśnie ta analiza wcześniejszych DOTACJI "UE" pozwoli ustalić czy czasami nie było już DOTACJI na obecne proponowane podmioty Prezydenta Zuka ? . Po pierwsze Panie prezydencie , DOTACJE "UE" są oparte na polskich finansach gdyż nikt na świecie nie daje ZA DARMO pieniędzy !. Jeżeliby Polska nie dała własnego wkładu finansowego NIE MIAŁABY DOTACJI "UE" !. Czyli Panie prezydencie OSTROŻNIE Z UŻYTKOWANIEM NASZYCH FUNDUSZY !. Według mnie powinna w Ratuszu powstać RADA REALIZACJI DOTACJI I INWESTYCJI Z DOTACJI z pełnoprawną ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ opartą na profesjonaliżmie i bazie uniwersyteckiej . To właśnie ta RADA decydowałaby o potrzebach kolejności realizacji DOTACJI dla potrzeb miasta Lublina a nie dla potrzeb Pana prezydenta kontrowersyjnych Spółek z Ratusza !. TYLKO UCZCIWOŚĆ I PRAWDA NAS WYZWOLI ! . Szczęść Boże memu miastu Lublinowi !.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachodzę w głowę co to za obiekt kultury ma powstać na Al. Solidarności, którą przeprowadzi się pod planowanym obiektem w tunelu. I jedynie co mi przyszło do głowy to odbudowa Synagogi Maharszala, która stała w tym miejscu ( przy ul. Jatecznej), aż do czasu wysadzenia jej przez naszych odwiecznych przyjaciół – Niemców. Odbudowa synagogi będzie udziałem Polaków zamieszkałych w na lubelszczyźnie w ekspiacji za Jedwabne i inne zbrodnie popełnione przez Polaków. Ale komu, będzie służyć ten nowy obiekt kultury lubelskiej? Czy nasza akt pokuty musi kosztować 700 milionów?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie ......... PKS niema kasy na benzyne a oni chca budować dworzec hehhehe zaorac i biedronke kolejna postawić
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy sa wybory?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park & Ride ? W Krakowie powstał i LIPTON !!! Nikt nie przesiada się z samochodu na komunikację miejską, parking o olbrzymiej powierzchni zajmuje zaledwie z 10 samochodów dziennie :-) Oby Lublin miał więcej szczęścia :-)
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostaki-lubicie sobie do busów na krzywy świński ryj wsiadać i wysiadać no jak świnie normalnie. Pewnie najdalej byliście na rogatkach lublina i lubicie to świńskie bajoro pod zamkiem - wstyd tego miasta! Dworzec porządny koło PKP to podstawowa inwestycja! deb***e!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP jest w woj. lubelskim przewoźnikiem marginalnym. Trudno żeby PKS Wschód który przewozi 7 razy więcej osób niż kolej w woj. lubelskim podporządkowywał się kolei. Ktoś tu się za długo bawił kolejką piko.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bełkot w tym Dzienniku..."?????. Tylko bzdury i bzdury. A tu Puławskie Azoty nam zabrali, podatki do Tarnowa pójdą, 50 tysięcy ludzi zostanie bez środków do życia. Kto jeszcze to g.no kupuje. Przestańcie to kupować, to szybko zobaczą co w życiu jest ważne. Jak zaczną z głodu zdychać!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecej k....wa pozyczajcie od UNII,wprowadzcie euro i bedziemy BOGOLAMI z golymi dupami.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, że firmy również mogą teraz wnioskować o kasę z Unii? Więcej na - http://www.biznes-firma.pl
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.