Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TVN pomoże w remoncie Chatki Żaka

Utworzony przez prymityw, 17 stycznia 2009 r. o 08:12 Powrót do artykułu
Gorzej nie mogli wybrać, tefauen to telewizja brukowa, odpowiednik gazetowego SE. Władze uniwersytetu chcą współpracować z taką telewizją? Kpina. A może chodzi o bezpłatne przekazanie lokalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, fajnie ze, moze, w końcu coś zacznie sie dziać z Chatką Żaka- to jest potrzebne, idealne miejsce, a większosc studentów czek na coś takiego. mam nadzieje ze wypali, i bedzie prawdziwe ACK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obojętne kto, może Jerzy Urban z NIE, Hugh Hafner z Playboya , a może być nawet ojciec Dyrektor. Ważne aby uratować i przy okazji nie zniszczyć Chatki Żaka. Ten budynek to najlepsza architektura od czasów realizacji Mariana Lalewicza (obecnie gmach NBP).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może w końcu ta anty-lubelska telewizja zacznie pokazywać najpiękniejsze miasto w Polsce - Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mzl z Lublina napisał:
może w końcu ta anty-lubelska telewizja zacznie pokazywać najpiękniejsze miasto w Polsce - Lublin.
Nie wiem co macie do TVN, według mnie jest na chwilę obecną najlepsza telewizja w Polsce. Czy w TVP masz wiele okazji do oglądania lublina? Jeżeli jest potrzeba to materiał jest kręcony, a prawda jest taka że nie wiele się tutaj dzieje. Dlatego pora to zmienić, a TVN to najlepsza opcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram TVN to najleprza telewizja , ładne majom seriale i bardzo ciekawe wiadomości cała prawda całom dobem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie jak w umowie wyglada warunek lojalnosci czy tez wylacznosci na produkcje. Monopol na informacje juz mielismy i wiemy czym to sie konczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...