Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twój Ruch chce odwołania wojewody

Utworzony przez ja, 2 lutego 2014 r. o 14:33 Powrót do artykułu
nie mogę patrzeć na tych tezech "mistrzów"kto na takich ludzi głosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może najpierw sprawdziliby kto odpowiada za drogi gminne i powiatowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za jej odwołaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot, a co Pan zaproponował i proponuje ludziom odcietym od "świata"!!! Jaka  pomoc została nzorganizowana, oczywiście pomijajac wniosek "Twego Ruch" o odwołanie Pani Wojewody? Nie widziałem pospolitego ruszenia i Pana Palikota z łopatą odsńieżajacego zasypanych.Natomiast z ręką w kieszeni, świetle fleszy i kamer  odwoluje Pania Wojewodę.ZWYKŁY PIENIACZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TR trochę zapomniany i cichy ostatnio, więc widzę, że desperacko próbuje się wybić i o sobie przypomnieć... I tak nie dostaniecie tego stołka, za słabi jesteście! Podajcie jakieś argumenty a nie tylko dlatego, że "bo tak"... Opieracie się tylko na niepełnych doniesieniach medialnych? Byliście na miejscu? Czytaliście jakieś oficjalne dokumenty? Aż się prosi, żeby powiedzieć: "sorry, takich mamy polityków"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli za odsnieżanie odpowiada samorząd czyli urząd marszałkowski to po co cała czereda darmozjada ma Spokojnej ? Brawo dla szo-k-u za odsniezenie podjazdu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie Pani Wojewoda się właśnie podoba , choć osobiście jej nie znam , ale miałam okazję kilka razy usłyszeć . Mądry człowiek , na poziomie , wykształcony . Dla niektórych z TR największą przeszkodą jest chyba tylko fakt bycia kobietą . No i że się nie zadaje z różnymi szumowinami z lokalnych samorządów na wysokich stanowiskach , którzy nawet komputera włączyć nie potrafią. Tak , tak - tacy ludzie u nas sprawują władzę od kilkunastu lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może najpierw sprawdziliby kto odpowiada za drogi gminne i powiatowe?
Powinny polecieć głowy właśnie tych co za utrzymanie zimowe dróg odpowiadają w terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pozwolę sobie ośmieszyć sektę Palikota ... tak się składa że dzięki zamieszaniu w którym pozytywną rolę odegrała wojewoda lubelska poczta polska mogła dostarczyć mi pewien szczególny list ... wkleję wam aż zdjęcie bo to trzeba zobaczyć żeby wyczuć ironię: po nogach powinniście więc całować Panią Szołno- Koguc bo dzięki niej wasze listy dochodzą do Sobieskiej Woli Pierwszej śmiechu warte te palikoty - doprawdy żałosne ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem napisać "parę słów" ale szkoda "strzępić języka" na ten Tfuj Ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelaki jakie Wy jesteście tępe Bolki. Pluj świni w oczy a ona mówi, że deszcz pada! Tak się zachowujecie...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te drogi to pana marszałka Hetmana, starosty hrubieszowskiego i wójta Szopińskiego. Pan marszałek zbiera prezenty dla banderowców zamiast się zająć obowiązkami za które bierze pieniądze. To charakterystyczne, że wszyscy widzą tylko władze rządowe, a samorządowcy ukrywają się po kątch Dowód na to że samorząd jest kompletnie niepotrzebny. Te rzesze radnych gminnych, powiatowych, wojewódzkich a drogami samorządowymi ma się zająć rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto sie weźmie za robotę? Zasypame drogi to ino jeden wiejski problem. Drugi to KOŚCIOŁY - tam to już prawdziwa hoSANNA! Dzieci miały szansę na (z)BAWIENIE w czasie ferii - sanki i pod Kościół wołać hoSANNA!!! Propozycje Globusa to pryszcz!   Wszystkie dewotki wojewódzko - miejsko - kościelne zamiast zapier... to się chcą ino (z)BAWIĆ! za pieniądze podatników  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie Pani Wojewoda się właśnie podoba , choć osobiście jej nie znam , ale miałam okazję kilka razy usłyszeć . Mądry człowiek , na poziomie , wykształcony . Dla niektórych z TR największą przeszkodą jest chyba tylko fakt bycia kobietą . No i że się nie zadaje z różnymi szumowinami z lokalnych samorządów na wysokich stanowiskach , którzy nawet komputera włączyć nie potrafią. Tak , tak - tacy ludzie u nas sprawują władzę od kilkunastu lat...
a ja ją poznalem - przypadek jechalem do wsi z Krzczonowa z zakupów a ona z kierowcą citroenem za naszym oplem corsą ponieważ trzeba bylo poczekac bo ostro pracował pług wirowy to zamienilismy kilka słów naprawdę nie jestem z tych co to kadzą wladzy - ale tym razem muszę powiedziec bardzo w porządku kobieta normalny czlowiek tyle ze na stanowisku wojewody - wiem kilka słów tylko ale ja się zorientowalem ze to. tak wysoki urzednik po jakichs 2 godzinach dopiero bo nie powiedziala - hej jestem vipem tylko normalnie zamieniliśmy klika słów o klimacie nie ze sorry tylko ze trzeba dawac radę i to bylo takie uczucie - ok wojewodę mamy w porzo po prostu... co tu nawijać zresztą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak się na stołki wsadza swoich bez przygotowania do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pozwolę sobie ośmieszyć sektę Palikota...tak się składa że dzięki zamieszaniu w którym pozytywną rolę odegrała wojewoda lubelskapoczta polska mogła dostarczyć mi pewien szczególny list...wkleję wam aż zdjęcie bo to trzeba zobaczyć żeby wyczuć ironię:po nogach powinniście więc całować Panią Szołno- Koguc bo dzięki niej wasze listy dochodzą do Sobieskiej Woli Pierwszejśmiechu warte te palikoty - doprawdy żałosne ludzie
Jakość->czytelność tej fotografijiiii po prostu wkurwia.Stary chłop, a patałach niczym gimnazjalista.Weź to zeskanuj... albo coś zrób, żeby można było to przeczytać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile nie trawię Palikociarni i całej rzeszy jego ziomków od maryśki i gejostwa, to ten wniosek jest jak najbardziej właściwy. Ta baba wojewoda jest kolejnym pasożytem na naszych pieniądzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok tylko ze nie chce mi się włączać skanera to jest zaproszenie z SiS-u na spotkanie dziś o 11 z Palikotem doszlo bo odśnieżyli - data stempla to 24 stycznia 2014 data pisma 21 stycznia 2014 wyjąłem ze skrzynki wczoraj podpisani są faksimilami Krzystof Szydlowski i Grzegorz Kurczuk ... nie pojechalem bo ... jak chcesz wiedziec czemu zadzwoń na 727687205
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Janusz, a dlaczego my sie właściwie nazywamy "Ruch Palikota"? - bo ja jestem Palikot i bede Was ru...ł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę patrzeć na tych tezech "mistrzów"kto na takich ludzi głosuje
A zawiedzeni na PiSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...