Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące ropuch na ul. Janowskiej. Ratowały je pani Iwona z córką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2018 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Fajnie:) ja u siebie na wsi też przenoszę, nawet sąsiedzi po mnie zaczęli , trzeba szanować ropuszki, zjadają potem ślimaki, owady, pożyteczne są. zresztą trzeba szanować wszystkie stworzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ohydna pochwała bezbożnego seksu i parzenia się po kałużach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla tych Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek, miło wiedzieć że w obliczu wszechobecnego januszostwa są Ludzie który potrafią pochylić się nad takimi sprawami, a ratowane płazy nie dość że mają pełne prawo do życia i są ciekawe to stanowią też wielkich sprzymierzeńców w walce z owadami np. z plagą komarów i meszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga pomiędzy Mętowem a Prawiednikami to samo - wczoraj zaczął się przemarsz żab z północnej strony drogi ( od lasu Dąbrowa) na południe ( do lasu Mętowskiego i na pola). Do późna w nocy z latarką chodziłem i zbierałem żaby, przenosząc je na drugą stronę drogi. Tu mój apel do mieszkańców. Jest piękna pogoda, zamiast siedzieć przed tv proponuję wyjść na świeże powietrze i zrobić coś pożytecznego. Przy tym mieć przyjemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze jest źle podany numer telefonu do Towarzystwa dla Natury i Człowieka- prawidłowy to 81/ 743 71 04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo osobników ropuchy szarej i zielonej występuje na polach w pobliżu ulic Nasutowska, Do Dysa, Kwieniowa. Problemem jest to że oficjalnie ich tam nie ma. Może ktoś przeprowadził by badania i stworzył mapę występowania płazów w Lublinie, być może takich miejsc jest więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w okolicy ul. Lipskiej i od kilku dni obserwuję ilu żabkom nie udało się dotrzeć do celu. To naprawdę przykry widok. Jako kierowca dodam, że mimo starań nie da się ich wszystkich ominąć. Pozdrawiam wszystkich miłośników przyrody i trzymam kciuki za żaby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun na dzielni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukają wolontariuszy tj. idiotów do roboty a 500+ dają bez pracy tj. za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym to naprawdę się nudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam dzielne kobiety,jesteście super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tysiące ropuch i żab na ulicach w Lublinie." *** To racja. Ale ładne dziewczyny też się trafiają. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hospicja potrzebują pieniędzy z 500+ i wolontariuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...