Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące świadków Jehowy przyjedzie do Lublina

Utworzony przez ~Darek~, 6 grudnia 2008 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Nie bardzo rozumiem w jaki sposób mieszkańcy wymienionych miast mają SKORZYSTAĆ z tego zjazdu. Doprawdy nie rozumiem! Mam nadzieję, że nie będzie to polegało na łażeniu po domach lub molestowaniu na ulicach i "nawracaniu" ludzi na tę wiarę. To raczej wkurza niż daję jakąkolwiek korzyść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, czy naprawde molestuja? J a tego nie widzialam, mimo ze nie jestem SJ to mam duzy szacunek do tych ludzi Zeby wszyscy ludzie byli SJ to swiat bylby zupelnie inny-- nie bylo by morderstw, chamstwa, oszustwa, wojen itp. Wczym Ci ludzi zaszkodzili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to namolni ludzie, ich łazenie po chatach mnie tak irytuje, że kiedyś ich zrzuce z 4 piętra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Nie rozumiem, czy naprawde molestuja? J a tego nie widzialam, mimo ze nie jestem SJ to mam duzy szacunek do tych ludzi Zeby wszyscy ludzie byli SJ to swiat bylby zupelnie inny-- nie bylo by morderstw, chamstwa, oszustwa, wojen itp. Wczym Ci ludzi zaszkodzili?
Czy naprawdę molestują? Jeśli nie miałaś nigdy bezpośredniego kontaktu z tymi osobami, a po Twojej wypowiedzi widzę, że nie, nie powinnaś zadawać takich pytań. Masz rację, świat dzięki nim jest zupełnie inny - mogą to powiedzieć zwłaszcza osoby, które próbowały się wyrwać z ich zboru lub też ich rodziny, które bezpowrotnie straciły swoich bliskich. Nie będę Cię uświadamiał kim są świadkowie jehowy, jest mnóstwo literatury na ten temat. Pamiętaj tylko, że to sekta. A żadna sekta nigdy nie zrobiła nic dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą skorzystać jeśli poczytają: http://www.google.com/search?q=%C5%9Bwiade...amp;rlz=1I7ADBF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
Nie rozumiem, czy naprawde molestuja? J a tego nie widzialam, mimo ze nie jestem SJ to mam duzy szacunek do tych ludzi Zeby wszyscy ludzie byli SJ to swiat bylby zupelnie inny-- nie bylo by morderstw, chamstwa, oszustwa, wojen itp. Wczym Ci ludzi zaszkodzili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są namolni ,obłudni i zakłamani.i bardzo starają się ukryć fakt że nie są szczęśliwi w tym wyznaniu.to jest bardzo toksyczna grupa.znam wielu świadków Jehowy,od wielu lat i nie mam do nich zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...