Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I będą czekać coraz dłużej. Nikt rozsądny nie będzie chciał studiować w mieście bez perspektyw, bo po studiach i tak będzie musiał stąd wyjechać. Lepiej wcześniej wyjechać i zrobić sobie kontakty w mieście, w którym można będzie znaleźć pracę. W Lublinie nie ma żadnych perspektyw na pracę, więc na lubelskich uczelniach zostaną Ci co muszą bo nie stać ich na wyjazd z tej prowincji. W Lublinie zmieniają się tylko ekipy rządzące a poza tym to nic się nie dzieje. Pan Prezydent Żuk opowiada historie o wielkich inwestorach z Chin, Korei itd, ale jak do tej pory, to żadnego inwestora do Lublina nie sprowadził. Przenosi tylko lubelskie firmy z Lublina na strefę i próbuje nam wcisnąć, że to jest sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te prywatne szkółki wyższe to wykluwalnia obiboków i krętów. Mam kilku takich w pracy, ZERO merytoryczności za to WAZELINIARSTWO i podpierdzielarstwo opanowali DO PERFEKCJI ! Z kwiatuszkami do szefów na imieninki, jak szef gdzieś wyrusza niby służbowo a w rzeczywistości na spotkanie "biznesowe" zakończone imprezką, to zaczynają się wokół niego kręcić, żeby się załapać, a na tym spotkaniu - podpieprzą wszystkich a jak na kogoś nic nie mają, to wymyślą, byleby oczernić. Takie mam zdanie o tych pseudo magisterkach z prywatnych uczelni, poparte faktami z życia wziętymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym przenoszeniem firm z Lublina na strefe ekonomiczną Lublina to powinno chyba zająć się jakieś CBA czy prokuratura przeciez to ewidentne działanie na szkodę miasta i zaprzeczenie istoty zakładania takiej Strefy Ekonomicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo ,,-mm-" skończyłam właśnie studia w prywatnej uczelni. Nie jestem i nie byłam obibokiem, uczyłam się do egzaminów, nawet dostalam stypendium naukowe. Czy to oznacza że jestem niezdolna do pracy bo będę się opierdzielać, kręcić i rzucać wszystkim kłody pod nogi???? Wybacz... ale to co się u ciebie dzieję nie wynika z miejsca kształcenia, lecz jest to zależne od charakteru ludzi którzy tam pracują. Pamiętaj kto pod kim dołki kopie- sam w nie wpada. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te czasy gdzie wszyscy chcieli w Lublinie studiować już dawno i bezpowrotnie mineły... teraz to przeciętne uczelnie które na siłe rozmnożono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...