Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie: Ratujcie naszą szkołę!

Utworzony przez Skoroszyt, 17 stycznia 2009 r. o 19:56 Powrót do artykułu
Podajecie nazwisko dyrektora a likwidatora? Swięta krowa czy następny likwidator z właściwymi papierami w IPN???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni się wstydzić !!! Ja też poproszę o nazwisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Likwidacja Centralnego Związku Spółdzielców Pracy trwa 8 lat - minęły już wszystkie ustawowe i deklarowane przez likwidatora terminy. Członkowie spółdzielni pracy przekazują liczne informacje o nieprawidłowości tego procesu, wręcz o łamaniu prawa. Likwidacja, która dotyczy 2000 spółdzielni pracy, prowadzona jest skandalicznie. Od 1995 r. likwidator CZSP nie złożył spółdzielniom (członkom CZSP) sprawozdania ze swej działalności. Spółdzielnie nie mają żadnych informacji o kosztach likwidacji, realizacji zobowiązań wynikających z planu likwidacji, o rozdysponowaniu składników majątkowych, zabezpieczeniu roszczeń spółdzielni do majątku CZSP. Likwidator odmówił zwołania zebrania spółdzielców (członków CZSP) - procedurę taką gwarantuje Prawo spółdzielcze. Krajowa Rada Spółdzielcza zobowiązana na żądanie członków CZSP zwołać zebranie również nie podjęła żadnych działań. Obecnie działania likwidatora CZSP i KRS są działaniami na szkodę spółdzielni. Przedłużający się proces likwidacji ogranicza możliwości dostosowywania się spółdzielni pracy do zmian zachodzących w gospodarce i przyjęcia reguł obowiązujących w Unii Europejskiej. " Fragment interpelacji Posła, Marka Zielińskiego z dnia 10 marca 1999 r. - Choc nigdzie publicznie nawet inicjaly likwidatora sie nie pojawiaja, to sprawe w sadzie do ponownego rozpatrzenia i tak wygral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...