Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie to ci co według makreli z DE mają ukulturowić Europe ,pewnie dwóch lekarzy czy inżynierów zatrzymała nasza dzielna pani aspirant;-) dobrze że lewactwo w Polsce przegrało siódme wybory z rzędu bo o takich zdarzeniach czytali byśmy kilka razy dziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Ty masz naje.ane we :łbie:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Ty masz naje.ane we :łbie:
 ale dużo lewactwa czyta ten portal,pozdrawiam Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewak to Cię zrobił głąbie,akurat jestem anty-polityczny,nieuku bez szkoły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewak to Cię zrobił głąbie,akurat jestem anty-polityczny,nieuku bez szkoły!!!
 nie ubliżam Ci,ale lewactwo tak ma żeby drugiemu nawrzucać co go boli;-) dużo dobra życzę i spokoju ducha a przede wszystkim rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że zespół platnych internetowych troli, namiętnych „komentatorów” wszystkiego, składa się z ludzi młodych, wychowanych na mediach społecznościowych i wykształconych w szkołach, w których dominuje tzw. „nauka” religii. Oraz przekonanie, ze każdy musi mieć na koniec edukacji dyplom szkoły, niezależnie od poziomu intelektualnego jaki sobą reprezentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...