Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obciążyć kosztami sprzedawców!!! Skoro karta jest na kobietę to z jakiej  racji pozwalają transakcję dokonać mężczyźnie? Gdy będzie się na to zwracać uwagę to płatność kartą będzie bezpieczniejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki płatności zbliżeniowej jesteśmy bardziej narażeni na okradanie, tylko przy autoryzowanych płatnościach kasa od razu idzie z konta a przy zbliżeniowych dopiero po 2-wóch dniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam karty płatniczej. Płacę gotówką i problem mam z głowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciążyć kosztami sprzedawców!!! Skoro karta jest na kobietę to z jakiej  racji pozwalają transakcję dokonać mężczyźnie? Gdy będzie się na to zwracać uwagę to płatność kartą będzie bezpieczniejsza...
Po prostu niektórzy sprzedawcy nie sprawdzają nawet danych na karcie. Często miałem tak że sam trzymałem kartę przy terminalu podczas transakcji, więc sprzedawca nawet nie miał jak tego sprawdzić. Tak bardzo dbają o nasz komfort bojąc się co powiemy kiedy zabiorą na chwilę naszą kartę że doprowadzili do tego że każdy może sobie korzystać z cudzej karty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danych z karty ??!! bez przesady, a jeżeli zechcę dać kartę np. żonie na zakupy to co... przecież to jest pieniądz, tylko elektroniczny !! To tak jak by próbować karać sprzedawców, że przyjęli zapłatę za towar w gotówce pochodzącej z kradzieży, albo nakazać im pytać klientów, czy pieniądze, którymi płacą są przez nich zarobione czy może są pożyczone od sąsiada !! bo jak są pożyczone, to nie mogą nimi zapłacić, bo to przecież nie jest ich gotówka !! Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danych z karty ??!! bez przesady, a jeżeli zechcę dać kartę np. żonie na zakupy to co... przecież to jest pieniądz, tylko elektroniczny !! To tak jak by próbować karać sprzedawców, że przyjęli zapłatę za towar w gotówce pochodzącej z kradzieży, albo nakazać im pytać klientów, czy pieniądze, którymi płacą są przez nich zarobione czy może są pożyczone od sąsiada !! bo jak są pożyczone, to nie mogą nimi zapłacić, bo to przecież nie jest ich gotówka !! Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danych z karty ??!! bez przesady, a jeżeli zechcę dać kartę np. żonie na zakupy to co... przecież to jest pieniądz, tylko elektroniczny !! To tak jak by próbować karać sprzedawców, że przyjęli zapłatę za towar w gotówce pochodzącej z kradzieży, albo nakazać im pytać klientów, czy pieniądze, którymi płacą są przez nich zarobione czy może są pożyczone od sąsiada !! bo jak są pożyczone, to nie mogą nimi zapłacić, bo to przecież nie jest ich gotówka !! Żenada
Szkoda to komentować... Karta to nie pieniądz tylko narzędzie do robienia przelewu z konta na konto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...