Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli okna z wieżowca w Lublinie

Utworzony przez mosquito, 8 stycznia 2010 r. o 14:19 Powrót do artykułu
kocham takie klimaty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak na Tatarach ma być dobrze, skoro sława tej dzielnicy ja wyprzedza. A tak swoja drogą wiecie że na Tatarach można kupić 60 - metrowe mieszkanie za 150 000 zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDŁO ZASTRZELIĆ NA MIEJSCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby była kara za złodziejstwo obcięcia łapy to by się jeden matoł z drugim zastanowił zanim wziąłby cudzą własność do ręki. A tak mamy kraj bezprawia z prawodastwem wręcz zachęcającym do jego łamania. Cóż, POpaprańcy rządzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś malowałem mieszkanie. Wystawiłem wersalkę na korytarz. Jakież było moje zdziwienie, gdy po ok. 2 godz. zauważyłem, że jej nie ma! Policja znalazłą na samochodzie dostawczym na drugim końcu miasta! Złodzieje się tłumaczyli, że myśleli, że to "wystawka"! Jednak nawet wtedy powinni się zapytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa,że często przebywam na tej ulicy - służbowo.Bloki znajdujące się tam - to jedna ruina.Wszędzie widać meneli,żuli,złodziejaszków.Po godzinie 18-19 nie radzę tam się pokazywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy fachowcy z powodzeniem mogli by zostać miejskimi urzędnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...