Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Srebrna skodą miała numery z warszawki czyli wiadomo jechał pacan co nie wie że to rondo.Byłem pół minuty po zdarzeniu, warszawiak wisiał na barierkach i to to całkiem wysoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może po prostu Skoda była leasingowana? nie koniecznie był to Warszawiak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno auto to skoda niewatpliwie a drugie wygląda raczej na auto marki Kia Ceed Kombi.. ,czy ktos tez tak uwaza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nobla mu za parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje tam ustwić światła tez tam miałem wypadek baran z zamościa nie zatrzymał sie na stopie i skasował mi auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: mł. asp. Andrzej Fijołek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna wpadka pismaka! Jakie to mitshubischi? to Kia Ceed...a artykuł żal.pl żadnych okoliczności, z czyjej winy itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie napisze ile lat miały te samochody? zazwyczaj piszecie ze nastoletnie złomy i wieśniacy za ich kierownicami byli przyczyną wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...