Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Laurowa: Ukradli z garażu dwie toyoty

Utworzony przez Czytelnik, 13 lutego 2013 r. o 14:58 Powrót do artykułu
Nagłówek wiadomosci: "skradziono dwie toyoty" Wiadomosc: "ukradziono 3 samochody marki toyota" Wiadomosc cd: " Złodzieje ukradli toyotę yaris oraz toyotę corollę" a teraz pytanie Ile samochodów ukradli złodzieje ??? deb***E W DZIENNIKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po namyśle odpowiadam-złodzieje ukradli 2 samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedszkolak napisał:
Po namyśle odpowiadam-złodzieje ukradli 2 samochody.
Jakiś wzór matematyczny zastosowałeś do rozwiązanie tej zagadki ?? Bo ja dalej dojść nie mogę co do liczby aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kontener i do Nigerii razem ze sprzętem agd też kradzionym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z którego bloku przy Laurowej?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik napisał:
Jakiś wzór matematyczny zastosowałeś do rozwiązanie tej zagadki ?? Bo ja dalej dojść nie mogę co do liczby aut
taki prosty rachunek,każdy przedszkolak policzy:1+1=2 wiesz,a może się mylę? to sprostuj... albowiem błądzić rzeczą ludzką jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedszkolak napisał:
taki prosty rachunek,każdy przedszkolak policzy:1+1=2 wiesz,a może się mylę? to sprostuj... albowiem błądzić rzeczą ludzką jest [/quote] [quote name='przedszkolak' timestamp='1360769416' post='733616'] taki prosty rachunek,każdy przedszkolak policzy:1+1=2 wiesz,a może się mylę? to sprostuj... albowiem błądzić rzeczą ludzką jest
Przecież w pierwszym poście ktoś cytuje jak było napisane. Ja proponuje wyliczyć średnią: 2+2+3=7:3=2,33 toyoty ukradziono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik napisał:
Nagłówek wiadomosci: "skradziono dwie toyoty" Wiadomosc: "ukradziono 3 samochody marki toyota" Wiadomosc cd: " Złodzieje ukradli toyotę yaris oraz toyotę corollę" a teraz pytanie Ile samochodów ukradli złodzieje ??? deb***E W DZIENNIKU!!!
proste cytuję - "zginęły dwie toyoty" oraz "ukradziono trzy samochody marki toyota". Przecież to takie proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laurowa 18 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wartość każdego z pojazdów przekraczała kwotę 20 tyś. KTO PISZE TE "ARTYKUŁY"? Najpierw liczba samochodów a potem takie bzdurne zdanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...