Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kup se Audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna tą drogą jeżdżą jak wariaci z olbrzymią prędkością w obie strony, rano przed godz. 6 pędzą i osobówki i cięzarowe, na tym odcinku chodnik jest przy samej jezdni, strach tamtędy chodzić, a po deszczu to już w ogóle. Tam postawić radar, to zarobiłby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np niestety, ulicą Wojciechowską wjeżdżają do miasta całe zastępy LUB, LOP etc. I niestety jest to duży problem. Nie każdy radzi sobie za kierownicą samochodu osobowego skoro do tej pory poruszał się ciągnikiem czy kombajnem. Oczywiście to wielka tragedia, zginął człowiek, ale dopóki na Wojciechowskiej nie pojawią się kontrole Policji i radary niestety takie wypadki będą się powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów Wieśwagen, oj Ałdi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca audi a4 miał rejestrację LU więc teorię o kombajnie i wiejskiej rejestacji LUB i LOP możesz sobie wsadzic w dupę Szerloku z gimnazjum . Nie pomyślałeś jeden z drugim że nikt tak nagle nie zjeżdza bez przyczyny na przeciwległy pas ruchu tym bardziej prosto w autobus , może kierowca zasłałbł , dostał ataku serca etc ? Zastanów się ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacu większość bogatych Lublinian wyprowadziła się poza miasto do okolicznych wsi iposiada takie auta jak zaczołeś audi, bmw, mercedes, leksux, infiniti, itp. luksusowe marki a kmiocie siedzisz w zajebistej wynajętej kaalerce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacu większość bogatych Lublinian wyprowadziła się poza miasto do okolicznych wsi iposiada takie auta jak zaczołeś audi, bmw, mercedes, leksux, infiniti, itp. luksusowe marki a kmiocie siedzisz w zajebistej wynajętej kaalerce
Oj wychodzi słoma z butów. Odezwał się pewnie jakiś właściciel 10-letniej beemki :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacu większość bogatych Lublinian wyprowadziła się poza miasto do okolicznych wsi iposiada takie auta jak zaczołeś audi, bmw, mercedes, leksux, infiniti, itp. luksusowe marki a kmiocie siedzisz w zajebistej wynajętej kaalerce
  Patrząc po "kulturce" co poniektórych nowobogackich, to oni się nie wyprowadzili, ale wrócili do swych korzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po "kulturce" co poniektórych nowobogackich, to oni się nie wyprowadzili, ale wrócili do swych korzeni.To samo pomyślałam. Oto nasz bogaty (ale na pewno nie w rozum i kulturę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca audi a4 miał rejestrację LU więc teorię o kombajnie i wiejskiej rejestacji LUB i LOP możesz sobie wsadzic w dupę Szerloku z gimnazjum . Nie pomyślałeś jeden z drugim że nikt tak nagle nie zjeżdza bez przyczyny na przeciwległy pas ruchu tym bardziej prosto w autobus , może kierowca zasłałbł , dostał ataku serca etc ? Zastanów się ..Tak,w ogóle kierowcy audi bardzo często "słabną",jest to naprawde pasjonująca zagadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.
 
i zgadzam sie z toba w 100% :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie sobie te Wasze komentarze i zastanówcie się trochę ludzie. Po co to robicie? Aż szkoda czasu na czytanie tego jadu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Do LU .- Uważasz że jak ktoś ma rejestrację LU to jest dobrym kierowcą? I tu się zdecydowanie mylisz, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie oceniaj po tablicy. Sam fakt że w ten sposób kogoś oceniasz świadczy że to Ty jesteś wieśniakiem, a bynajmniej jesteś mało inteligentny.  To że ktoś mieszka na wsi nie znaczy że jest wieśniakiem, bo uważam że niektórzy mieszkający w mieście są większymi burakami.
 
Szczególną inteligencją można się popisać np. używając słowa, których się nie rozumie/nie zna znaczenia. Przykładowo: bynajmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np niestety, ulicą Wojciechowską wjeżdżają do miasta całe zastępy LUB, LOP etc. I niestety jest to duży problem. Nie każdy radzi sobie za kierownicą samochodu osobowego skoro do tej pory poruszał się ciągnikiem czy kombajnem. Oczywiście to wielka tragedia, zginął człowiek, ale dopóki na Wojciechowskiej nie pojawią się kontrole Policji i radary niestety takie wypadki będą się powtarzać.
  Po grubo ponad 40 latach mieszkania w Lublinie przeprowadziłem się na wieś i mam teraz na samochodzie rejestrację LUB. Dla odmiany moja żona pochodzi ze wsi, ale zameldowana jest w Lublinie i ma na samochodzie LU. I o czym to wszystko świadczy? Kompletnie o niczym, a już na pewno nie o umiejętnościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca audi a4 miał rejestrację LU więc teorię o kombajnie i wiejskiej rejestacji LUB i LOP możesz sobie wsadzic w dupę Szerloku z gimnazjum . Nie pomyślałeś jeden z drugim że nikt tak nagle nie zjeżdza bez przyczyny na przeciwległy pas ruchu tym bardziej prosto w autobus , może kierowca zasłałbł , dostał ataku serca etc ? Zastanów się ..
  Może, w danych warunkach, jechał ze dwa razy za szybko i nie starczyło umiejętności? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to na własne oczy! jechałem w stronę Nałęczowa i widziałem co się działo na drodze kierowca jechał i zaczął robić slalomy w okół dwóch pasów! tragiczna śmierć! samochód skasowany! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...