Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Kornela Morawieckiego w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 października 2019 r. o 17:14 Powrót do artykułu
Człowiek ledwo umarł a Ci już... poczekajmy trochę a nie jeszcze nawet pogrzebu nie było a Ci od razu ulicę place skwery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję drogę do wysypiska śmieci Rokitno - tak się zasłużył Lublinowi ten jegomość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a dlaczego w naszym mieście? W naszym województwie są dwa miasta PiS-u i niech tam bawią się w nazewnictwo. Już zaśmieciliście przestrzeń wspólną "Zimnym Lechem" i na razie powinno wam wystarczyć! Sami prowokujecie do żartów na temat nieboszczyka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mosze ulica św tomaszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włazi.. stwa nigdy za wiele, zwłaszcza przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciało w grobie jeszcze nie spoczeło, a w kampanii wykorzystać trzeba... moralne to...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast ul. Tadeusza Mazowieckiego byłoby dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek LGBT ochłoń trochę. I tak Cię nie wybiorą chłopcze bo sie już wszystkim kojarzysz z pedałami itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny się nie popisał wyczuciem - tak bez konsultacji z "mądrzejszymi" wyskoczył jak Filip po konopiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica TBWał to dobra nazwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za gamon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znow ta durna Pitucha. Czy nie ma dnia bez jego durnych pomyslow.?Pomnik mu postawcie obok Piłsudskiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha znów na szczycie glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś był przepis mówiący o tym, że patron ulicy musi nie żyć od 5 lat.
 Teraz inne przepisy, pisowskie. Jeszcze nie pochowany a juz ulice ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w miejsce ulicy Mazowieckiego ? Dobry pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast ul. T. Mazowieckiego byłoby dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo można zrobić ulicę Bolesława Wałęsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ogłaszam dlaczego nie ma mojej ulicy ! Prawda nie byłem bolszewikiem jak kaczory, prawda nie było mojej rodziny w NKWD, prawda nie walczyłem po 45 roku z podziemiem antykomunistycznym, prawda nie spałem w dzień 13 grudnia jak pewien guru sekty, ale jestem Polakiem Patriotą co prawda rocznik jak kaczor i co !!!!!!!!!!!! Nie należy mi się co najmniej jedna ulica ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może bohaterów mychy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...