Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS dostał 3 miliony złotych. Na co je wyda?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2017 r. o 17:20 Powrót do artykułu
WYREMONTUJCIE BUDYNEK "KRONOS" - TO SKANDAL, ŻEBY STUDENCI MUSIELI UCZYĆ SIĘ W TAKICH WARUNKACH! BUDYNEK WYGLĄDA JAK PRZYCHODNIA Z LAT '60! CO TO MA BYĆ! SĄ PIENIĄDZE NA WF A NIE MA NA WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY I WYDZIAŁ PARWA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł jest nainny temat, ale fakt - ten Kronos to przykład zaradności UMCS :) Mieszkam obok od lat i od lat jest on taki sam: stary, odrapany, zaniedbany. Ale uwaga: ostatnio przeszedł termomodernizację! Etapami - po kawłaku co jakiś czas :) Jedna wielka prowizorka. Który gospodarz remontuje swój dom "po kawałku"? Poza tym - szkoda, że poprawili tylko wygląd zewnętrzny, bo w środku ... niemal skansen. Mam lat 40 i to co tam jest przypomina mi moją podstawówkę i liceum - cudowne lata '80 :) Mogliby bilety sprzedawać i wycieczki w czasie urządzać :) A pracownik BHP to tam chyba nie zagląda, albo na przeglądy nie zabiera okularów. Kto to dopuszcza do użytkowania? Aż dziwne, że sami studenci nie protestują i nie reagują. Zaczną jak komuś coś się stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te 3 mln zł przełożą się w jakikolwiek sposób na wyniki rekrutacji? Wątpię. To innowacyjny sposób na nieefektywne wydanie pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...