Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS tonie w długach, a lokale wynajmuje za bezcen

Utworzony przez hh, 19 stycznia 2009 r. o 06:20 Powrót do artykułu
Tak jest zawsze jak do rządzenia na uczelniach nie są ekonomiści tylko kolesie. O kant .... te wszysttie pseudo demokratyczne wybory władz. Njawyższa pora odciąć uczelnie od państowego cycka. Tak jest nie tylko na UMCS a pozostałe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ale trzeba wziąć pod uwagę, że praktycznie przez 4 i pół miesiąca w roku (wakacje, przerwy, święta) miasteczko akademickie jest pustynią, na której grosza się nie da zarobić. Zastanawiam się, dlaczego mimu tylu nieprawidłowości sygnalizowanych w mediach nikt na UMCS nie występuje z doniesieniem do prokuratora by wszczął postępowanie wyjaśniające "w sprawie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tam uczyli naszą młodzierz min. ekonomii. To rzeczywiście byli prymitywne cwaniaczki i dobrze , że ich pognano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena to nie klub tylko pijalnia i mordownia. Zamiast rozsądnie zagospodarować pomieszczenia to właściciel urządził tam "bar" gdzie schodzą się najgorsze pijaki i kandydaci na przyszłych bezrobotnych. Faktycznie jest tam sporo miejsca (2 naprawdę duże i fajne sale, gdzie można by organizować bale czy tego typu uroczystości), ale z taką obsługą która tam działa to właścicielowi życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu. Miałem tą wątpliwą przyjemność "bawić się" na sylwestrze zorganizowanym właśnie w "klubie" arena. KATASTROFA, LIPA, TANDETA, żENADA, BAGNO, śMIETNIK - to tylko kilka słów na określenie tego jaką imprezę przygotował nam organizator. Mam nadzieje że ten "klub" jak najszybciej zmieni właściciela, któremu życzę aby przez cały obecny rok na niedzielny obiad zawsze dostawał potrawę którą mieliśmy okazję spróbować na "balu" - gorąca woda z dwoma zlepionymi kluskami (kto miał szczęście to trafiło mu się nawet 3 albo 4) z warstwą cebuli (nawet nie była pokrojona tylko jeden duży kawał cebuli) podane (jak zresztą wszystko inne) w plastykowych miseczkach z plastykową łyżką do jedzenia. Może jestem wymagający ale myślę że za 170 zł od pary (fakt nie płaciliśmy dużo) należy się choć jedno porządne danie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redaktora Co Pan uznaje za spółkę prywatną? Księgarnia Akademicka taką nie jest - właścicielem 100% udziałów jest Fundacja Rozwoju UMCS (polecam stronę http://www.fundacja.umcs.lublin.pl/fumcs.html i http://www.ksiegarnia-uniwersytecka.lublin...ocel=onas_info) , której właścicielem i nadzorcą jest UMCS reprezentowany przez JM Rektora. Dlaczego Pan kłamie? Dlaczego nie zweryfikuje Pan podstawowych danych? A może to tło medialne do rozgrywek między starymi a nowymi władzami UMCS i ich zwolennikami i przeciwnikami?
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2009 r. o 09:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne co tydzień (lub częściej) w Dzienniku pojawia się jakiś artykuł przeciw Arenie, ja wiem że to kontrowersyjny lokal ale ani Wyborcza ani Kurier takiej nagonki nie prowadzą. Co do opłat to nie wiem ile UMCS utarguje jak umowy są rozpisane na lata to bez aneksu się opłat nie zmieni,a kto z najemców zgodzi się płacić więcej? A co do Fundacji UMCS, to słyszałem że to jest część UMCS wydzielona jako osobny podmiot dla płacenia mniejszych podatków, więc niska stawka czynszu dla nich, nie rujnuje uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne jak piszą, ważne, że piszą! Liczy się to, że o klubie jest głośno. A że w Kurierze ani Wyborczej właściciele nie mają rodziny, to już insza inszość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dziwne, że profesorowie nie umią liczyć; albo jeszcze tkwią w komuniźmie i co wspólne, to niewarte uwagi i dbania o to, albo (jak słyszałem) UMCSem rządzą zakompleksione sekretarki i inne urzędniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwy napisał:
Do redaktora Co Pan uznaje za spółkę prywatną? Księgarnia Akademicka taką nie jest - właścicielem 100% udziałów jest Fundacja Rozwoju UMCS (polecam stronę http://www.fundacja.umcs.lublin.pl/fumcs.html i http://www.ksiegarnia-uniwersytecka.lublin...ocel=onas_info) , której właścicielem i nadzorcą jest UMCS reprezentowany przez JM Rektora. Dlaczego Pan kłamie? Dlaczego nie zweryfikuje Pan podstawowych danych? A może to tło medialne do rozgrywek między starymi a nowymi władzami UMCS i ich zwolennikami i przeciwnikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile kosztuje właściciela pubu Paragraf wynajem lokalu w super lokalizacji? Słyszałam, że jest to całe NIC.. Podobno Pan Obecnie Radny (swoją drogą o najmniejszej aktywności politycznej, o czym też pisał swego czasu DW) dostał takie "ulgowe" stawki za zasługi dla uczelni.. Czy te zasługi to kumoterstwo i kolesiostwo, powiązania z ekipą rządzącą i młodzieżówką PO? Bo pierwszy punkt jego programu wyborczego chyba nie został zrealizowany - jest obecnie z powodu zaginięcia studenta bardzo szeroko dyskutowany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...