Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS uruchomi studia dla wójtów i starostów

Utworzony przez gosc, 16 stycznia 2013 r. o 16:17 Powrót do artykułu
taka inicjatywa powinna wyjść dawno ze strony wydziału prawa i administracji UMCS, ale czego oczekiwać od TAKIEGO wydziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma być jedną kadencję to mu się nie opłaci studiować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt w Mełgwi to niema czasu dla interesantow zastać go w Gminie graniczy z cudem pilnuje interesu córki. A co mowić o studiach chyba że skonczy jak za komuny zapisany dyplom dany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nowe kierunki na uczelniach-chyba po to,żeby ściągnąć pieniądze od podatników na dokształcanie wójtów,starostów z gminnej czy powiatowej kasy,Przecież tak naprawdę to zdecydowana większość włodarzy naszych gmin i miast posiada wykształcenie zdobyte na lubelskich uczelniach-czy wobec tego wiedza tam zdobyta jest niewystarczająca?A może to chodzi o taką ,,specjalną" szkołę dla druhów? Tak naprawdę to może Pan Minister zwróci bardziej uwagę na coraz bardziej ubożejące społeczeństwo naszego regionu ,na tą beznadzieję ludzi młodych,którzy nie mają szans na jakąkolwiek pracę!!I Panie Ministrze od gospodarki może lepiej będzie,jak zajmie się Pan gospodarką i infrastrukturą a nauczaniem może ktoś inny,A jeżeli Pan jest od wszystkiego to dlaczego tak wielu rolnikom w naszym województwie zakwestionowano dopłaty bezpośrednie i teraz zabiera się im część wcześniej przyznanych dopłat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mamy came back studiów partyjnych ala WUML za PRL ! Płacisz i masz dyplom abyś tylko chodził na zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne, powinny byc tez studia dla wojewodów, później kierowników zaplecza, też by sie przydały dla dyrektorów itp. a jeszcze dla naczelników urzędów skarbowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tymi bez matury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...