Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unikatowa kaseta VHS odjechała taksówką

Utworzony przez Ananas-ban, 23 września 2010 r. o 12:24 Powrót do artykułu
Co za pajac... taksówkarz na pewno nie okradł !!! Niech idzie do sklepu sprawdzi co to za taxi było z monitoringu co wsiadł i zadzwoni do tej firmy ! lub jak mu tak się nie chce bawić to niech sobie obdzwoni wszystkie firmy... Jeszcze nigdy nic mi w taksówce nie zginęło jak tam się zawieruszyło gorzej było właśnie z przypomnieniem sobie co to była za firma :] ale jakoś zawsze po kilku godzinach dawało się przypomnieć lub w ten czy inny sposób dowiedzieć :] Pozdrawiam taksówkarzy Lubelskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaginęła , tylko jakiś naćpany dupek z festiwalu w Jarocinie zostawił w taksówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie, że "sałaciarze" są tacy uczciwi... Sytuacja sprzed kilkunastu lat - wracamy z kumplem z imprezy taxą, jest około 5 rano. Pytam kumpla, która jest godzina, a on z kieszeni wyciąga zegarek o wartości około 1000PLN. Niestety stopień "zmęczenia organizmu" powoduje, że zegarek zostaje przez niego odłożony na fotel obok. Płacimy, dajemy kolesiowi karteczkę do podbicia pieczątki (bo korporacja daje co 10-ty kurs gratis). Dosłownie po minucie orientujemy się, że zegarka nie ma - dzwonimy na korporację i informujemy, ze przed chwilą zakończyliśmy kurs taksówką o konkretnym numerze bocznym i że zostawiliśmy w środku zegarek. Oficjalna odpowiedź po kilku minutach brzmi, że ta taksówka dzisiaj nie jeździła. Tłumaczenie, że mamy pieczątkę wbitą jako ostatnią i że z tego samego numeru przed chwilą taksa była zamawiana nie przynosi rezultatu. Kolesia znaleźliśmy też na postoju i rżnął głupa, że dopiero zaczyna jeździć i czeka na pierwszy kurs. Tego, że przystemplował nam kartkę też nie pamięta. Trafiają się też uczciwi taksówkarze, ale nigdy nie wiadomo, czy trafisz na chuja, czy na uczciwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta kaseta zabija że jest aż taka unikatowa?? sobie przegrajcie na dvd mamy XXI wiek ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!! TA KASETA PO OBEJRZENIU W CIĄGU SIEDMIU DNI ZABIJA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'uczciwy taksowkarz' to oksymoron. Tak samo jak 'wychowany taksowkarz' albo 'inteligentny taksowkarz'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maurycy napisał:
'uczciwy taksowkarz' to oksymoron. Tak samo jak 'wychowany taksowkarz' albo 'inteligentny taksowkarz'
Tak jest! Kilka lat temu zostawiłem w taksówce telefon komórkowy. Wysunął mi się z kieszeni i wypadł na siedzenie. Zorientowałem się, gdy dojechałem na miejsce, wysiadłem, a taksówka ledwo zniknęła z zakrętem, dobrze że zapamiętałem numer. Musiałem pożyczyć inną komórkę, co nie było łatwe (środek nocy), zatelefonowałem do korporacji, to panienka zaczęła się migać, że "z tego numeru w dniu dzisiejszym nie była wzywana żadna taksówka". Tłumaczę, że dzwonię z innego numeru, bo rzeczoną komórkę zostawiłem w taxi. No to dała mi radę, żebym udał się na... jeden z postojów w centrum miasta, bo ten taksówkarz zazwyczaj tam czeka na klientów! Pozdrawiam zaspane panienki z korporacji nr tel.: 1-XX-XX!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę dziwne, że tak cenna kaseta nie została jeszcze skopiowana do wersji elektronicznej! Ja to dawno zrobiłem z moimi filmami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee- wszyscy psy na sałaciarzach chcą wieszać. 6 czy 7 lat temu wypadł mi w taksówce telefon z kieszeni. Dobrze do domu nie wszedłem jeszcze a już telefon stacjonarny dzwoni, żebym się wrócił i odebrał przy furtce swój telefon. Sałata znalazł, wybrał "Mamusia" a ta od razu do mnie do domu wydzwoniła, że Sałata wrócił i czeka z telefonem przy furtce już. Taksówkarze też ludzie. Jeden uczciwszy, drugi mniej. Z resztą ciekawi mnie też, co tak unikalny materiał robił nadal na kasecie VHS? Żeby to jeszcze jakaś BETA była, ale VHS? Da się jeszcze coś dostrzec po tylu latach z tak nagranego materiału, czy tylko luźne, kolorowe plamy i linie na ekranie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...