Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
urzędnicy wysłali pocztą list polecony A gdzie się podziali gońcy,których ponad setkę zatrudnił Pruszkowski.Dla zmniejszenia kosztów magistratu,przyjęto do pracy gońców.... Jak było do przewidzenia,z gońców zrobiono urzędników,a magistrat nadal płaci za przesyłki listowe. Pamiętam czasy (za Pruszkowskiego),kiedy to straż miejska (3 osoby łacznie z kierowcą) rozwoziła służbowym Peugeotem gównianą korespondencję .Były to plakaty reklamujące imprezy (katolickie w ogromnej większości),przywożono zbędną korespondencję...... Gdzie te czasy.Gońców nie ma,straż miejska szykuje radary (ciekawe czy potrafią odczytywać)i z tej okazji przyjmą do pracy 8 funkcjonariuszy (do pilnowania radaru,a będzie aż JEDEN,za to pracowników pilnujących radar będzie ośmiu),magistrat daje zarobić poczcie....I to się nazywa obniżenie kosztów działalności urzędu...A szopki się stawia.I miejski sracz za miliona również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amivisage napisał:
Adresat zamiast lecieć z listem do gazety powinien palnąć się w łepetynkę i na przyszłość terminowo płacić rachunki. Myślisz, że pani w urzędzie weźmie swoje 2 złote i zapłaci za ciebie i jeszcze za każdego takiego bencfała jak ty. Bęcwał = bałwan, baran, błazen, cep, ciećwierz, ciołek, cymbał, deb***, idiota, kapuściana głowa, matoł, półgłówek, tępak, tłuk, jełop, osioł.
Te epitety idealnie pasują do ciebie. Mój znajomy po rozwiązaniu umowy z T-mobile w następnym miesiącu dostał rachunek na 50 groszy. Przyszło listem priorytetowym (+ koszty koperty). ZUS też ma nieźle nasrane wysyłając decyzję o przyznaniu renty, żeby w tym samym miesiącu wysłać uzasadnienie (nie można tego w jednej kopercie). Sam też dostałem rachunek wynoszący 1 zł, ale jak się okazało była to wina urzędnika, tóry nie doliczył mi "czegoś-tam". Dostałem ten rachunek listem poleconym (tak jakbym nie mógł urzędas doliczyć do zapłaty "przy następnym razie") Więc podsumowując - jak się nie znasz, to nie pisz. Jednego bęcwała mniej na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZĄDY PLATFORMY DOPROWADZAJĄ NAS DO ABSURDÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Nie pisz bzdur człowieku. 'Prokuratura zarzuciła Michalukowi poświadczenie nieprawdy, nie opodatkowanie kilku nieruchomości, ominięcie przetargów i działanie na szkodę interesu publicznego poprzez wyznaczenie bez przetargu firmy syna jednego z członków zarządu do konserwowania oświetlenia ulicznego. Dodatkowo w akcie oskarżenia znalazł się punkt mówiący o tym, że wójt wystawił nieprawdziwe referencje firmie należącej do swojej żony. Nie ogłosił przetargu i podpisał umowę z firmą, Kruszbud, która należało właśnie do żony wójta, na budowę drogi w Tuliłowie. Prokurator domagał się kary dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat oraz 10 tys. zł grzywny dla Michaluka.'
O jakich bzdurach napisałem ?????? Czyż nie prawdą jest,że oskarżył prokurator o nie opodatkowanie nieruchomości należącej do skarbu państwa -należny podatek 3.44zł?????? Czyż nie faktem jest,że sąd I instancji ze wszystkich oszczerstw uniewinnił ??????? Czy nieprawdą jest,że akt oskarżenia został spłodzony na 3 dni przed wyborami samorządowymi w 2006r.,a zanim trafił do sądu to o tym został poinformowany M.Pietrzela,który w środę przed niedzielą wyborczą opublikował w dzienniku wschodnim.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest wiele innych absurdów,dziejących sie w naszym kraju,ale nie ma na to mocnych i dziwić się,że młodzi stad wyjezdzają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zwalacie na urzędników... a oni tylko przestrzegają przepisów ustanowionych przez władzę ustawodawczą... bo jek nie będą jej przestrzegać to oni dostaną po tyłku... tak że takie absurdy to wina tych na górze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzednicy pilnuja swojej zlotowki,a ja pilnuje swojego nawet 1-go grosza,nie przepuszcze nic a nic-kilkakrotnie mnie wkurzyli i teraz trzymam reke na pulsie!!! Nauczylam sie...Dopatrze sie kazdej niezgodnosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,12 zł tyle mam do zapłacenia za odsetki z lipcowej f-ry, jest grudzień co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest patowa sytuacja, bo gdyby każady tak zaczął 1,2,3,4 zł niedopłacać to zrobiłyby się z tego miliony złotych. Z drugiej strony brak sposobu na efektywne ściąganie tak małych należności bo wysyłanie listu za 5 zł jest nieracjonalne. Kto znajdzie zloty środek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędniczych matołów nie brakuje na żadnym szczeblu władzy!To są skutki kolesiostwa przy obsadzaniu stanowisk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ula napisał:
jest wiele innych absurdów,dziejących sie w naszym kraju,ale nie ma na to mocnych i dziwić się,że młodzi stad wyjezdzają...
Niestety nie ma perspektyw w tym kraju,w którym obecny rząd zdominowany jest przez SOVIECKĄ agenturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO CZŁONEK PLATFORMY MOŻE BYĆ TAK GŁUPI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest patowa sytuacja, wystarczy kosztem obciążyć odbiorcę. A następnym razem już będzie patrzył ile powinien zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...