Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędy w całej Polsce sparaliżowane awarią systemu. Interesanci nie mogli być obsłużeni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2020 r. o 15:28 Powrót do artykułu
Polska w ruinie, lub jak kto woli, Wolska naszych marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi ich Awaria. Może mam drugi dzień urlopu brać kto za to zapłaci? A kto poniesie kare za nie przerejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni? Jakieś kpiny są w tym kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi ich Awaria. Może mam drugi dzień urlopu brać kto za to zapłaci? A kto poniesie kare za nie przerejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni? Jakieś kpiny są w tym kraju!
 możesz wyznaczyć pełnomocnika, nie musisz tam być osobiście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi ich Awaria. Może mam drugi dzień urlopu brać kto za to zapłaci? A kto poniesie kare za nie przerejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni? Jakieś kpiny są w tym kraju!
możesz wyznaczyć pełnomocnika, nie musisz tam być osobiście...
 A Ty za niego zapłacisz? Mogę Ciebie wyznaczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba "nieprzerejestrowanie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmyślni politycy wymyślają ustawę w której jest sankcja za niezarejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni a potem uniemożliwiają obywatelowi wypełnienie tego obowiązku tłumacząc się awarią. Gdzie tu sens gdzie logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bierzcie od urzędasów na piśmie odmowę zarejestrowanie auta z podaniem przyczyny i podstawy prawnej bo później nikt za was kary nie zapłaci wynikającej z ustawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi ich Awaria. Może mam drugi dzień urlopu brać kto za to zapłaci? A kto poniesie kare za nie przerejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni? Jakieś kpiny są w tym kraju!
możesz wyznaczyć pełnomocnika, nie musisz tam być osobiście...
A Ty za niego zapłacisz? Mogę Ciebie wyznaczyć?
Nikomu nic nie musisz płacić, chyba, że jesteś zwykłym zapyziałym bucem, któremu nikt nie chce bezinteresownie pomóc, ale to już twój zapyziły problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślałem że w urzędzie czajnik się zepsuł i wszystkie panie nie dały rady pracować bez kawusi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi ich Awaria. Może mam drugi dzień urlopu brać kto za to zapłaci? A kto poniesie kare za nie przerejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni? Jakieś kpiny są w tym kraju!
możesz wyznaczyć pełnomocnika, nie musisz tam być osobiście...
A Ty za niego zapłacisz? Mogę Ciebie wyznaczyć?
Nikomu nic nie musisz płacić, chyba, że jesteś zwykłym zapyziałym bucem, któremu nikt nie chce bezinteresownie pomóc, ale to już twój zapyziły problem.
 A ty jesteś urzędasem. Kur... kur... łba nie urwie. Jak chcesz za Frajer Poświęcać swój czas to zgłosi na pełnomocnika wszystkich co dziś nie zarejestrowali im pomożesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy tłumaczenie obywatela że nie przerejestrowałem na czas bo miałem awarię komputera i nie mogłem wniosku wydrukować przeszłoby i by odstąpili od kary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sęk w tym, że wniosek możesz wydrukować na dowolnym komputerze u brata, ciotki, kolegi, sąsiada. Możesz też przyjść do urzędu i wypełnić na miejscu, skoro i tak do tego urzędu się wybierasz. Natomiast urząd uwiązany jest własnymi komputerami i konkretnym systemem centralnym, na który nie ma zielonego wpływu, bo to system ministerstwa. Urzędnik nie załatwi ci sprawy na komputerze sąsiada z bloku, a jak system centralny padnie, to choćby zebrali się wszyscy informatycy z miasta, to nic tu nie poradzą, bo problem lezy gdzie indziej. Na przyszłość myśl głębiej nad argumentami. Wykłócać się też trzeba umieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu przekręt 700 lecia . Budynek wydz. komunikacji wynajęty przez UM na 10 lat od develocwaniaka , a juz za rok rejestracja pojazdów w 90% będzie możliwa online więc taki budynek będzie zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi ich Awaria. Może mam drugi dzień urlopu brać kto za to zapłaci? A kto poniesie kare za nie przerejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni? Jakieś kpiny są w tym kraju!
 Bo jak się czeka z przerejestrowaniem 29 dni to tak jest. Wystarczy wcześniej *** ruszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to kogo obchodzi ich Awaria. Może mam drugi dzień urlopu brać kto za to zapłaci? A kto poniesie kare za nie przerejestrowanie samochodu w ciągu 30 dni? Jakieś kpiny są w tym kraju!
Bo jak się czeka z przerejestrowaniem 29 dni to tak jest. Wystarczy wcześniej *** ruszyć
 30 dni to 30 a nie 29.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...