Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Usunęli dyrektora Cioczka

Utworzony przez fff, 14 listopada 2007 r. o 18:05 Powrót do artykułu
Jeden sie popłakał, a drugi zrobił rzadki stolec.Gratulacje.Człowiek trzymał szpital w ryzach, nie zadłużał to był zły.Teraz będzie lepszy.Watpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż raz zwyciężyła sprawiedliwość! nareszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE DLACZEGO NIE WYŚWIETLAJĄ SIĘ POD TEKSTEM ŻADNE KOMENTARZE???O CO TU CHODZI DROGI "DZIENNIKU"???CENZURA CZY CO????!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :):):):):):):):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tej sytuacji prof. Paluszkiewicz wróci do pracy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy jak długo potrwa sielanka z nowym dyrektorem, który nie da oczekiwanych podwyżek( bo niby skąd ma wziąć te pieniądze ?). Za kilka miesięcy można drukować ten sam artykuł wstawiając tylko inne nazwisko. Powód do łez ten sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trzymanie w ryzach to brak inwestycji w szpitalu, brak sprzętu, brak podwyżek dla pracowników, traktowanie pracowników jak BYDŁO, mobbing itp. ?????? Jeśli tak to ja bardzo dziękuje. To jest droga do tego aby szpital padł. A pan Cioczek miał tylko nadzieje że może pociągnie w tym szpitalu i na tym stanowisku do emerytury a później to co go to obchodzi. Ale na szczęście koniec tego dobrego. To wielkie zwycięstwo pracowników z tym dyktatorem Cioczkiem. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tu chodzi???????? Drogi Dzienniku Wschodni czy stosujecie cenzurę? Gdzie jest mój komentarz? Oj nie ŁADNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczął likwidować jeden z nielicznych oddziałów chirurgicznych gdzie podejmowano się operować trudne przypadki. Walcząc o stołek chciał się podlizac lekarzom i wypłacił im premie (niestety groszowe) totalnie olewając pielęgniarki. Gdyby nie usunęli tego błazna to za rok zostałaby sama interna (bo tam pracuje jego zona). Ja już pomijam, że chciał wywalić z pracy największy autorytet w woj. lubelskim od chorób zakaźnych prof. Modrzewską. Doprowadził do odejścia kilku dobrych pracowników - w tym prof. Paluszkiewicza a teraz sam nic nie robiąc będzie dostawał po 10 tys. zł /mc przez pół roku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.