Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po feriach będzie gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, piszą, że ruch normalny jak w każdy poniedziałek, tylko że normalnie to w ferie ruch maleje kilkukrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ograniczony to pisał? Wmawia że kierowcy jeżdzą na pamięć nie dziel sie swoja nieroztropnościa z kierowcami. Ten remont i cała organizacja to o kant hu potłuc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy z tego ZTM pier.... cie!? Zapraszamy po południu przede wszystkim, aczkolwiek cały dzień korek jak diabli i odcinek Wolskiej pokonany prawie pół godziny do świateł, jak zwykle musieli coś odp bo ferie a co mnie to obchodzi ferie są dla dzieci a dorosły zap do roboty i dojazd który np. mnie zajmował 10min z PKS na Wolska dzisiaj wyniósł 40 min gratulujemy i dziękujemy! Jutro będzie jeszcze lepiej pewnie! A światła powinny być przystosowane przed zmianą ruchu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy by chciał jeździć po równych ładnych drogach  ale do wyrzeczeń nikt nie jest gotów.  Typowo polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawsze na pamięć... nasmarowali żółtych linii i momentami ciężko się połapać. To jak się teraz jedzie wychodzi po liniach przed samym skrzyżowaniem i sam wylądowałem w końcu na bus pasie... niech chociaż stare linie zetrą bi wieczorem podczas deszczu jest kiepsko. To tak jak przy lotniczej jadąc DMM w stronę centrum linie na jezdni w pewnym momencie nagle prowadzą na pas obok i bardzo wielu kierowców wjeżdża nagle na drugi pas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt korki na Wolskiej tylko dwukrotnie większe. Nie na pół długości Wolskiej tylko na całą. Niestety więcej samochodów już się nie mieści. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo korków od strony centrum nie ma. Lepiej napiszcie co jest na kierunku DMM- -> Bychawski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...