Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga uczniowie! Rewolucja na maturze

Utworzony przez rewolucja, 24 stycznia 2013 r. o 20:53
jak zwykle zapomnieli o obecnych klasach drugich w technikach ktorzy ida stara podstawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka rewolucja? Przecież taką maturę zdawałem! I komu to przeszkadzało? Kolejne ekipy pseudoreformatorów w imię "lepszej" sprawy coraz bardziej brnęła w absurd więc czas na rozum. Szkoda, że tylko z maturą a nie z całą oświatą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryterium 30% to kompromitacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pamiętam kiedyś losowało sie, aż trzy pytania z polskiego. AŻ TRZY!!! Toż to głowa mała. Teraz to chyba słabe serduszka, bezstresowe wychowanie i przeraźliwa tępota u sporej części maturzystów nie pozwolą na realizację tego śmiałego planu. Proponuję likwidację matur. To już jest zbędne obciążenie. Niech młodzież przeznaczy czas przygotowywania do matur na właściwą naukę, a nie obkuwanie do zadanek. Matura pisana/kupowana w domu. Matematyka na poziomie dawnej podstawówki to już tylko karykatura. Został tylko stres rodziców i święte oburzenie na treść pytań. No bo kto dzisiaj wie z szanownych maturzystów, co oznacza skrót ONZ, lub na jakim kontynencie leży Chile. Nikomu w tym kraju już nie zależy. Aby tylko o swoje. Dodatki za korepetycje, ulgi na PKP, Pensyjki dla doktorantów na pseudo uczelniach. Rzesze wynudzonych studentów na wykładach, które trwają o 30 min za długo. I papierek, który nic nie znaczy. Wychuchana duma rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna rewolucja, tak było przed laty i wraca się do tego co dobre i sprawdzone. Może głąby z MEN przekonali się że eksperymenty na dzieciach i młodzieży to głupie pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...