Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga! Wieczorem drogi i chodniki mogą pokryć się lodem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 16:13 Powrót do artykułu
******fakt.pl/pieniadze/finanse/unijne-dotacje-sfinansuja-program-rodzina-500-plus-w-2017-roku/0r9qz3l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ niech posypuje a nie będą leżeć i się rozmnażać jak króliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ zapracowali na wsparcie panstwa. A ty trutniu? Skoro nie masz nawet wnuków, ktore mogłyby skorzystać z programu? Ciołkowi o umyśle Petru i tak nic nie pomoże. Mózgu jeszcze nie można przeszczepić. A co do gołoleci, to drogowka powinna, albo porzadnie posypać, albo zamknąć drogi. Przypominam kierowcom, że do lodu na drodze nie może policja zastosować formułki "niedostosował się do warunków jazdy". Po nieposypanym lodzie można poruszać się tylko w łańcuchach. Jeżeli nie widnieje taki znak, to zarządca drogi naraził was na uszczerbek lub utratę życia. Śmiało można zgłosić to do prokuratury. Nigdy nie przyjmujcie mandatu. Jego przyjęcie zamknie wam drogę do dochodzenia odszkodowania. Teraz niech gołolecią przejmują się włodarze. Kierowca ma mieć drogę przygotowaną do bezpiecznej jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo meteoprognoza. Też z nich korzystam i chyba moja rewelacja tego miesiąca dla mnie którą odkryłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...