Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
@Fantom  Иди нахуй
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym się różni ten portal od tego forum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym się różni ten portal od tego forum ?
 Choćby tym, że tu nikt nie pisze: "   Jesteśmy razem z Rosją! (...) Federacja Rosyjska prowadzi operację specjalną na Ukraine po demilitaryzacji. " A nawet jeśli by ktoś popierał napaść Rosji na Ukrainę, to byłby to głos odosobniony. Z podanego opisu natomiast wynika, że pod wskazanym "adresem" to raczej wszystko idzie w duchu poparcia dla Rosji i potępienia Ukraińców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem już o tym ale jeszcze raz: Czy pani Anna Mierzyńska zagwarantuje, że wśród tych ponad miliona uchodźców nie ma bandytów, złodziei, gwałcicieli, pedofilów i innych przestępców... którzy przy okazji zwiali z ukrainy i zostali wpuszczeni bez żadnej weryfikacji do polski...? I nie mam tu na myśli śniadych studentów bo to inna jeszcze inna bajka..! Zobaczycie co będzie siedziało za kilka tygodni...!  Wiem prawda boli... możecie mnie minusować, wiecie gdzie to mam...
 Jeden rubel = 3,5 grosza to wiesz gdzie mamy ciebie i rubla .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie wskazane namiary prowadzą do: "Sorry, this page isn't available."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gutek - jesteś debilem! Ty zagwarantujesz, że że wśród tych ponad miliona uchodźców nie ma bandytów, złodziei, gwałcicieli, pedofilów i innych przestępców... którzy przy okazji zwiali z ukrainy i zostali wpuszczeni bez żadnej weryfikacji do polski...? Puknij sie w łeb dużym młotkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...