Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

VII LO

Utworzony przez wjk, 5 grudnia 2007 r. o 15:19
Ludzie, zróbcie w tył zwrot. 40 tys. mieszkańców Czubów też ma dojeżdżające dzieci. Nie wiem gdzie jest Dąbrówka, ale z 1-go Maja można bez problemów dojechać na Czuby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wjk napisał:
Ludzie, zróbcie w tył zwrot. 40 tys. mieszkańców Czubów też ma dojeżdżające dzieci. Nie wiem gdzie jest Dąbrówka, ale z 1-go Maja można bez problemów dojechać na Czuby.
jakie 40tys mieszkanców. poza tym nasza szkoła ma bardzo dobre położenie i ci którzy dojeżdzaja busami nie musiali by wydawać kolejnych 6 zł na dojazdy z przesiatkami bo sama musiałabym dojeżdzać. po to wybrałam tą szkołe zeby chodzić tu a nie na czuby na jakieś zadupie. i wstawanie o 1,5 godziny wczesniej też nie jest lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...