Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Volvo uderzyło w słup trakcji trolejbusowej (wideo)

Utworzony przez marcus72, 11 listopada 2010 r. o 21:05 Powrót do artykułu
nic to, wyklepie sie:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcus72 napisał:
nic to, wyklepie sie:))
No i te słupy jakieś badziewiaste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i te słupy jakieś badziewiaste.
nic dziwnego ze badziewiaste pansto wzeiło duzo kasy za postawienie atrapy brawo dla tych co stawiali do miotły a nie stawiac słupy teraz pociagna podatnikow za kieszeń a by naprawić słupy bo państwo nie da ANI GROSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "aaaaaaa". Naucz się najpierw pisać, albo nie wchodź z racji swojej niepełnosprawności na neta. Dziwię się, że takich ludzi jest coraz więcej. Pojęcia Ty nie masz żadnego, ale piszesz. No fakt, wolno Ci - dziś Narodowe Święto Niepodległości, więc miałeś wolne, robaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaa napisał:
nic dziwnego ze badziewiaste pansto wzeiło duzo kasy za postawienie atrapy brawo dla tych co stawiali do miotły a nie stawiac słupy teraz pociagna podatnikow za kieszeń a by naprawić słupy bo państwo nie da ANI GROSZA
Kolego, zanim znów się wypowiesz na jakiś temat, to przynajmniej postaraj się go odrobinę rozeznać, aby znów się nie ośmieszyć !! Słup nie jest badziewiasty i zachował się prawidłowo. On MA SIĘ PODDAWAĆ, aby ten co w niego udrzy mógł przeżyć !! Słup ma sić wygiąc bądz złamać aby ocalić życie tych którzy są wewnątrz auta, które w ten słup uderzyło. W innym przypadku auto owinęło by się na słupie jak na drzewie. Współczene słupy są celowo tak projektowane aby przy uderzeniu złamać się przejmując energię uderzenia na siebie i niemal przejecieć nad samochodem, po to własnie aby ochronić jadacych w nim ludzi. Także zanim znów napiszesz jakąś głupotę na forum i zrobisz z siebie pośmiewisko, najpierw trochę poczytaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiem gdzie tego teraz szukać ale chodzi mi o ostatnią sobote gdzie 27latek dostał 3 razy nożem czemu polocja jeszcze niezłapała sprawcy jeżeli całe osiedle wie kto to zrobił nawet pijaczki spod sklepu otym gadają , chłopak walczył o życie 3 dni więc to jest poważna sprawa a psy nic z tym nierobią nawet niezwiększyli patroli pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
niewiem gdzie tego teraz szukać ale chodzi mi o ostatnią sobote gdzie 27latek dostał 3 razy nożem czemu polocja jeszcze niezłapała sprawcy jeżeli całe osiedle wie kto to zrobił nawet pijaczki spod sklepu otym gadają , chłopak walczył o życie 3 dni więc to jest poważna sprawa a psy nic z tym nierobią nawet niezwiększyli patroli pozdrawiam
człowieku weź się do roboty na nie jakieś ploty żuli wypisując nie mając pewności że to co piszesz miało miejsce. a za obrazę policji to prokurator powinien ci zarzuty postawić. jestem pewny że tylko przy kompie czujesz się mocny i do żadnego policjanta byś tak nie powiedział bo strach by ci nie pozwolił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te słupy nie są współczesne,mają grubo kilkadziesiąt lat i taka ich reakcja ze względu na wykonanie w tamtej technologi.Wymianę zasponsoruje ubezpieczyciel pojazdu z OC.Czyli przez czyjąś głupotę ktoś zyska,będziemy mieli nowy słup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Kolego, zanim znów się wypowiesz na jakiś temat, to przynajmniej postaraj się go odrobinę rozeznać, aby znów się nie ośmieszyć !! Słup nie jest badziewiasty i zachował się prawidłowo. On MA SIĘ PODDAWAĆ, aby ten co w niego udrzy mógł przeżyć !! Słup ma sić wygiąc bądz złamać aby ocalić życie tych którzy są wewnątrz auta, które w ten słup uderzyło. W innym przypadku auto owinęło by się na słupie jak na drzewie. Współczene słupy są celowo tak projektowane aby przy uderzeniu złamać się przejmując energię uderzenia na siebie i niemal przejecieć nad samochodem, po to własnie aby ochronić jadacych w nim ludzi. Także zanim znów napiszesz jakąś głupotę na forum i zrobisz z siebie pośmiewisko, najpierw trochę poczytaj !!!
Taaak. Słupy stawiane są po to aby deb***ni kierowcy mieli się na czym zatrzymywać. No i jeszcze celowo osłabiane? po to aby byle podmuch wiatru je połamał?. Widziałeś taki słup z bliska i jak on wygląda w środku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaak. Słupy stawiane są po to aby deb***ni kierowcy mieli się na czym zatrzymywać. No i jeszcze celowo osłabiane? po to aby byle podmuch wiatru je połamał?. Widziałeś taki słup z bliska i jak on wygląda w środku?
Uwierz mi kolego że tak, widziałem i doskonale wiem o czym piszę. Nie masz absolutnie racji. Słupy juz w fazie projektu uwzględniają potencjalne ich zniszczenie przez np. samochód i są tak projektowane aby przejąc częśc energii uderzenia i złamać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Uwierz mi kolego że tak, widziałem i doskonale wiem o czym piszę. Nie masz absolutnie racji. Słupy juz w fazie projektu uwzględniają potencjalne ich zniszczenie przez np. samochód i są tak projektowane aby przejąc częśc energii uderzenia i złamać się.
Piszesz w (innej bajce). Ten słup ma kilkadziesiąt lat i był robiony w innej technologi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni wsadził bez pytania autora filmu jego nagranie. Tu jest dowód: [wpis usunięty - SPAM] Zwykła kradzież.
Ostatnio edytowany 12 listopada 2010 r. o 16:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...